×
Hyrja
Profili

Kush eshte Babai i Mushkes ?

Kush eshte Babai i Mushkes ?

· 60 · 5118

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 13-09-2006, 16:34:43
Gomari pra ca diskutoni akoma ju :)

ik me goce se ja ke fut kot tani.
ku ja arrin gomari peles moj  ^o)
vetem me be vertikale  dhe penetrim parabolik LOL LOL LOL LOL LOL

un per vete jam me kosovaret qe thone ja fute si kau peles LOL LOL LOL LOL

#51 ne: 29-01-2007, 16:46:54
Arrin arrin,kane dale sa pozicione XXL tani qe lere lere..

PS.nuk arrin gomari po arrin ai shoku i gomarit qe eshte 2 mertra ne kembe.(Per forumistet nen 18 nuk lejohet ky postim):D

#52 ne: 29-01-2007, 20:02:30
Arrin arrin,kanë dalë sa pozicione XXL tani qe lere lere..

PS.nuk arrin gomari po arrin ai shoku i gomarit qe është 2 mertra ne këmbë.(Për forumistet nën 18 nuk lejohet ky postim):D
une per vete sa desha te shkruaj dicka me kapi nje si turbullim,nje si . :love:.ku di une ta shpjegoj. :love:.nuk po shkruaj dot po me dridhen duart nga ky shkrimi.. :-x :-x :love:

 • Postime: 851

#53 ne: 24-09-2008, 13:25:43
Gomari :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 24-09-2008, 13:32:38

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 24-09-2008, 20:32:29
Kali ja arrin fiks...aa?? LOL LOL :D

 • Postime: 2173

#56 ne: 26-02-2020, 10:03:19
Charli mendoj une :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 27-02-2020, 00:14:57
Ashtu mendoj dhe une :P

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 27-02-2020, 00:57:23
Eshte hypesi i nenes se mushkes... hmmmmm: ..


Kështu mendoj edhe unë 😂

 • Postime: 2173

#59 ne: 28-02-2020, 10:07:03
Vetem mendimet na puthen bashke.. ;)

Temat e fundit