Kush eshte Babai i Mushkes ? - 3 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Kush eshte Babai i Mushkes ?

Kush eshte Babai i Mushkes ?

· 61 · 6415

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#50 ne: 13-09-2006, 16:34:43
Gomari pra ca diskutoni akoma ju :)

ik me goce se ja ke fut kot tani.
ku ja arrin gomari peles moj  ^o)
vetem me be vertikale  dhe penetrim parabolik LOL LOL LOL LOL LOL

un per vete jam me kosovaret qe thone ja fute si kau peles LOL LOL LOL LOL

#51 ne: 29-01-2007, 16:46:54
Arrin arrin,kane dale sa pozicione XXL tani qe lere lere..

PS.nuk arrin gomari po arrin ai shoku i gomarit qe eshte 2 mertra ne kembe.(Per forumistet nen 18 nuk lejohet ky postim):D

#52 ne: 29-01-2007, 20:02:30
Arrin arrin,kanë dalë sa pozicione XXL tani qe lere lere..

PS.nuk arrin gomari po arrin ai shoku i gomarit qe është 2 mertra ne këmbë.(Për forumistet nën 18 nuk lejohet ky postim):D
une per vete sa desha te shkruaj dicka me kapi nje si turbullim,nje si . :love:.ku di une ta shpjegoj. :love:.nuk po shkruaj dot po me dridhen duart nga ky shkrimi.. :-x :-x :love:

 • Postime: 852
 • Karma: +3/-0

#53 ne: 24-09-2008, 13:25:43
Gomari :D

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#54 ne: 24-09-2008, 13:32:38

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#55 ne: 24-09-2008, 20:32:29
Kali ja arrin fiks...aa?? LOL LOL :D

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#56 ne: 26-02-2020, 10:03:19
Charli mendoj une :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#57 ne: 27-02-2020, 00:14:57
Ashtu mendoj dhe une :P

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#58 ne: 27-02-2020, 00:57:23
Eshte hypesi i nenes se mushkes... hmmmmm: ..


Kështu mendoj edhe unë 😂

 • Postime: 2187
 • Karma: +44/-30

#59 ne: 28-02-2020, 10:07:03
Vetem mendimet na puthen bashke.. ;)

 • Postime: 27101
 • Karma: +11/-5
 • Gjinia: Mashkull

#60 ne: 13-05-2021, 22:37:15
Cjapi

Temat e fundit