×
Hyrja
Profili

Kush fshihet pas emrit ??

Kush fshihet pas emrit ??

· 15 · 529

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

ne: 01-05-2011, 21:06:21
Ndoshta kjo teme mund te jete hapur me pare, diku tjeter, ne nje menyre tjeter etj etj, dhe ndoshta nje teme e tille vendi i takon tek nje rubrike tjeter ?

Megjithate, une kisha disa pyetje per anetaret.

1. A do shpallet Milani kampjon sivjet ? Jo, pyetja s'esht kjo. :-).
A e prezantoni te njejtin karkater the personalitet offline, ashtu sikur shfaqeni online ?

2. A keni me shume shoqeri online, apo offline. Cfare ju terheq qe vini online ?

3. Cilet jane anetaret qe deshironi ti shikoni fotografit, te tregojne me shume per veten, te dini nje pyetje personale, dhe ta heqin vellon nen te cilen fshihen ? :-)

4. Ju mund te krijoni pyetje sipas deshires tuaj, mire po pyetja duhet te ket lidhje me temen. Dhe na tregoni nje barcalet qe ka lidhje me temen. Do i jap disa shembuj.

5. A ka kush ndonje pyetje, paqartesi, koment, etj etj ?

--------------------------

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 01-05-2011, 21:28:02
Dhe si fillim do pergjigjem une i pari. :)

1. Une e prezantoj te njejtin karakter online, ashtu sikur offline. Ndryshimi i vetem eshte une nuk jam aq aktiv ne boten virtuale, ne krahasim me boten reale. E them kete jo nga mendjemadhesija, por nga rrethanat jetesore.

2. Me shume shoqeri kam offline, sesa online. Nje arsye se pse futem online, eshte te mbaj lidhje me te afermit, dhe te takohem me njerzit ne ate vend qe ndodhem per ate moment. Une ne forum futem 1 here ne 6 muaj, ne facebook 1 here ne 3 muaj, ne skype 1 here ne jave, ne kafe me njerezit e mi te rendesishem 2 here ne dite, ne mbremje dhe mengjez.

3. Kjo pyetje me duket shume personale, megjithate ato anetar duhet te ken marre nje mesazh ne lidhje me kete.

4. Maxi, une deshta te fus nje fotografi tek profili im, mirepo mbasi bera upload, nuk shfaqet ? Si mund ta paraqes nje foto ?

Nje paragraf me shije humori. "Ne te gjithe kemi degjuar qe 1 milion majmuna duke goditur 1 milion tastiera heret ose vone do te riprodhojne te gjitha veprat e Shejkspirit. Tani duke falenderuar internetin, ne e dime qe kjo s'eshte e vertete" :-)
 

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 01-05-2011, 22:49:31
Sa pyetje paske ti mor burr :P LOL

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#3 ne: 01-05-2011, 22:54:50
Mos ndodhemi gje ne hetuesin e Xhaxhit Enver ne :P ^o)

 • Postime: 1740
 • Gjinia: Mashkull

#4 ne: 01-05-2011, 23:09:48
Mos ndodhemi gje ne hetuesin e Xhaxhit Enver ne :P ^o)

Kontributi ne teme eshte me deshire shoku gjumash. Une nuk e di se cfare lloj pasigurie personale vuan vi, megjithate po pate dicka konstruktive per te thene ne lidhje me temen, je i mireseardhur, perndryshe eshte mire te rrespketosh rregullat e temes, ashtu sic rrespektohen temat tua dhe te gjithe tjerve. :-)

Dhe Jo nuk jemi tek hetuesia e xhaxhit Enver. Perkundrazi jemi tek nje teme demokratike, ku shoqeria mund te pergjijet me aq sa deshiron... :-)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 06-05-2011, 18:15:58
une futem gjithmone ne forum, cdo dite, dhe jam gjithmone online

dhe shoqerine time online e kam gati-gati gjithmone.

 ne momente te caktuara kur jam kurioze per dike qe me nxit te kerkoj nje informacion me teper atehere hap profilin e tij, me teper per te pare nga jane :D

dhe ne fund kam une nje pyetje, cne do ti dish te gjitha ne detaje????

 • Postime: 1283

#6 ne: 22-05-2013, 12:51:18
Duhet fol per veten???

S'flas per te!

Pas fshihet Pasion :)

 • Postime: 12743

#7 ne: 22-05-2013, 13:02:35
Pas nickname-t behet fjale?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 22-05-2013, 13:21:51
Une..vetja ime dhe mendimet e mia.

 • Postime: 12743

#9 ne: 22-05-2013, 13:23:24
gjithcka une...qe pres te gjej veten....

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 22-05-2013, 20:10:27
nuk flas per belulin :d

 • Postime: 1283

#11 ne: 22-05-2013, 20:41:24
nuk flas per belulin :d
Fol se po te lexoj fol :)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#12 ne: 22-05-2013, 22:47:32
Fshihem une, femer unike :D

 • Postime: 1283

#13 ne: 22-05-2013, 22:55:59

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 23-05-2013, 08:04:45

Temat e fundit