Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 5 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 121066

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#100 ne: 12-01-2007, 03:04:31
Une jam duke degjuar "Ugly Betty" se syte dhe gishtat i kam krejt ne forum per ate pune. Por tani per 2 minuta do bej log off se do shikoj "Watch Over Me." E Adhuroj ate serial. Ciao Kalamaja.

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#101 ne: 12-01-2007, 14:52:53
Sa erdha nga puna e dini ju rutitnen dush Lisa tani :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#102 ne: 12-01-2007, 15:33:37
pune dhe forum

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#103 ne: 12-01-2007, 17:31:00
Swat ...forever ...and the day after never!!!  :(

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#104 ne: 13-01-2007, 16:36:07
Jam duke u marrur me ngrenien e ca cokoladave. :D :D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#105 ne: 13-01-2007, 16:49:51
Jam ne pune po hy ndonjehere ktu fsheftazi  :-[

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#106 ne: 15-01-2007, 07:18:59
Une jam ne forum, duke degjuar pikat e shiut dhe bresherrit te marre qe po bie perjashta. Akoma jam duke debatuar ne mendjen time nese te iki nga forumi per sonte dhe t'ja fus gjumit, meqe ora kaloi 1.00 te mengjesit, apo te rrij edhe nje cike. Ca droge qenka ky 'i mallkuari'! LOL

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#107 ne: 15-01-2007, 19:15:33
pune, muzike dhe forum.
Zot, zgjate po mos e keput.

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#108 ne: 15-01-2007, 19:19:02
Jam tu u numeru yjet.... :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#109 ne: 15-01-2007, 19:22:13
a ke edhe shume lefto? :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#110 ne: 15-01-2007, 19:23:40
Deri ne mengjes cka me del perpara do ti numeroj.... :D

 • Postime: 5460
 • Karma: +3/-5
 • Gjinia: Mashkull

#111 ne: 15-01-2007, 19:26:02
ani ani :D numero

#112 ne: 15-01-2007, 19:26:08
po piceroj syte mos gjej ndonje info per kromin se u cmenda :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#113 ne: 16-01-2007, 10:25:42
Futu ne websitin www.Bulciza.com  e sigurte qe do gjesh krom sa te duash.  :D

Eh tani po shoh se cfare llogjesh kane bere robte dje ne Bar Kafe. :P

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#114 ne: 16-01-2007, 16:28:30
po flas me kusheriren time ne msn.......plane per ne shqiperi......

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#115 ne: 23-01-2007, 09:59:37
Po mendohem se ku tjeter mund te kerkoj ne shtepi per cokollata dhe bonbone.  hmmmmm: Plasa, s'lashe vend pa kontrolluar... s'ka mundesi t'i kem ngrene te gjitha! LOL

#116 ne: 23-01-2007, 20:05:18
Unë jam në forum, duke dëgjuar pikat e shiut dhe bresherrit te marrë qe po bie perjashta. Akoma jam duke debatuar ne mendjen time nëse te iki nga forumi për sonte dhe t'ja fus gjumit, meqë ora kaloi 1.00 te mengjesit, apo te rrij edhe një cike. Ca droge qenka ky 'i mallkuari'! LOL
Goce ti ke nje jave qe e merr kete drogen..une bej nje vit e gjysem kam filluar te marr mbi dozen :D

 • Postime: 287
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#117 ne: 23-01-2007, 22:13:40
Për veç forumit merrem edhe me MSN hehehe

#118 ne: 23-01-2007, 22:47:22
po chatoj me njerin..:D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#119 ne: 24-01-2007, 00:57:47
Kam care kemben mbreme ...me mire te themi ma cane padashur deri ne kocke........tani taksirat po e mjekoj gjasme icik.......???

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#120 ne: 24-01-2007, 00:59:48
Ku moj e cave kemben? ^o)....Paska hall  tash forumi me te majt 24 ore ketu... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#121 ne: 24-01-2007, 01:04:48
hahahhahah LOL LOL jo jo se nuk me le njeri pushim jo mos ki gajle :D

E shikon rripin e sandales pak fare me siper .......ehhh lisa duke ecur per qef te vet me kap ashensorin vjen nje xhaxhi serbes e serbes i hedh nje derro shkalle hekuri  te kemba........ehhh thashe.....per te dhimtur nuk po me dhimbte por po me vinte keq per gjakun se po shkonte kot.......aman te keqen se jam dhe zero negative mezi gjehet  :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#122 ne: 24-01-2007, 01:08:14
Kush ke ai edepsez?... :D...ska pas faj i shkreti u hutu tu ti kqyr kembet.... :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#123 ne: 24-01-2007, 01:18:11
a thu eeeeee..........tan i qe e mendoj mire sikur me ngjajti pak me Xha Milon mua ai plaku.......ehhhh :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#124 ne: 24-01-2007, 01:21:24
Ku me dit cfare planesh ka pasur ai..... :D

Temat e fundit