×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 103128

#1000 ne: 01-08-2008, 12:11:22
Hahaha he te pelqejen? ;)
me shume ti lepij

ose me sakte..te mi kafshonte ndonjeri sdo ishte keq :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1001 ne: 01-08-2008, 12:15:51
Po dhe une i ati mendimi jam ti kafshosh me mir ;)

 • Postime: 351

#1002 ne: 01-08-2008, 12:49:37
si ne internet kafe...edhe pime edhe lexojme edhe shkruajme

Jetojme ne Tirone LOL LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1003 ne: 01-08-2008, 17:13:40
Po i hedh nje sy forumit dhe postimeve te dikujt..

 • Postime: 351

#1004 ne: 01-08-2008, 17:21:45
me nje mike armike pime kafe...sa e lodhshme eshte bere jeta papapa LOL LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1005 ne: 08-08-2008, 17:18:43
Po mundohem te qetsoj nervat por kot.... :(

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull

#1006 ne: 08-08-2008, 21:45:07
po me  duhet një grua  për  vete
jam ne kerkim

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1007 ne: 09-08-2008, 12:19:47
po me  duhet një grua  për  vete
jam ne kerkim
Ku ke shiku oree tii?? :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1008 ne: 09-08-2008, 12:28:13
po shikoj mezashet ne qake1 dhe po pi nje birre

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#1009 ne: 09-08-2008, 15:55:24
Po pi kafe ;)

 • Postime: 119

#1010 ne: 09-08-2008, 16:34:25
po  bej ate pra

 • Postime: 855
 • Gjinia: Femer

#1011 ne: 09-08-2008, 16:50:32
Ehhhh po bej punet e shtepise  :( ne gjithe kete vape..

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1012 ne: 09-08-2008, 17:09:23
Po flas ne tel

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull

#1013 ne: 10-08-2008, 16:39:04
Ku ke shiku oree tii?? :D

moj bukuroshe skam faj  me duet gruaja -loqka zemrës dua ta gjej si ti  nji...
 ;)          :-[

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1014 ne: 10-08-2008, 16:42:59
Lype se e gjen...ndoshta e ke me afer sec kujton ti ;) :D

Sa per temen une po flas ne tel iher edhe pak ne nerva jam....mjeri ai qe po flet me mua vallai..haha :D

 • Postime: 4261

#1015 ne: 10-08-2008, 17:21:49
Po merrem me kte siper :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1016 ne: 10-08-2008, 17:22:51
Edhe une me kete poshte :D

 • Postime: 4261

#1017 ne: 10-08-2008, 17:31:00
Me ate siper apo me kete posht :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1018 ne: 10-08-2008, 17:34:26
Me kete siper tani...e dita qe je ti poshte :D

 • Postime: 4261

#1019 ne: 10-08-2008, 17:35:25
Me ate siper apo me mua se nuk e kuptovaa :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1020 ne: 10-08-2008, 17:38:38
Poshte e lart ti je vallai :D

 • Postime: 4261

#1021 ne: 10-08-2008, 17:40:10
Edhe une me ty po merrem bree ...:D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1022 ne: 10-08-2008, 17:42:01
Nuk te pyeta bree :D

Po shkruj sms tani..

 • Postime: 4261

#1023 ne: 10-08-2008, 17:45:56
WTF pra tyy pe di tii se nuk po mund ta shkruaj mire :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1024 ne: 10-08-2008, 17:48:03
E di e di prej robi e ke vallai :D


Temat e fundit