Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 44 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106359

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#1075 ne: 15-09-2008, 20:17:23
do iki mi se po qajn kalamajt duan babin pijanec :P

 • Postime: 1580

#1076 ne: 15-09-2008, 20:21:55
Hahaha ik mo ik dhe me mend ne koke mos i thyej te gjitha ler edhe ca per neser  :D :D

 :perqafim

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#1077 ne: 15-09-2008, 20:28:01
ika moj ika jo sot do thyj vec telefonin neser do thyj dhomnet e grus :P


 :perqafim

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1078 ne: 16-09-2008, 11:58:15
faktikisht..po ndaj minutat me dike....( me mendje sigurisht)

#1079 ne: 16-09-2008, 13:49:48
uhhhh tani ja po shkruaj ketu se deri tani shkruajta diku tjeter hahahhaa...mbajta shenime per gjate gjithe mbledhjes....ehhh pune o pune.... :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1080 ne: 18-09-2008, 14:42:25
po lexoj disa quotes...

Two teardrops were floating down the river.
One teardrop said to the other, 
"I'm the teardrop of a girl who loved
a man and lost him, who are you?"... 
I'm the teardrop of the man who
regret letting a girl go!"
...  ^o)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1081 ne: 20-09-2008, 12:52:57
Po flas ne tel....

 • Postime: 4261

#1082 ne: 20-09-2008, 12:54:46
Edhe une :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1083 ne: 20-09-2008, 12:55:36
Me ke??

 • Postime: 4261

#1084 ne: 20-09-2008, 12:56:31
Me ty :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1085 ne: 20-09-2008, 12:57:19
Cudi pra :D. Une e mbarova biseden :D

 • Postime: 4261

#1086 ne: 20-09-2008, 12:59:03
Mos rrej :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1087 ne: 20-09-2008, 13:01:25
Prap ne tel spo me rrin ai rehat LOL

 • Postime: 4261

#1088 ne: 20-09-2008, 13:06:18
As i jemi  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1089 ne: 20-09-2008, 13:09:46
Po knaqem me kete siper.. :D

 • Postime: 4261

#1090 ne: 20-09-2008, 13:12:34
Edhe une me kta :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1091 ne: 20-09-2008, 13:26:26
Po i bie shuplake ketij siper :D

 • Postime: 4261

#1092 ne: 20-09-2008, 13:27:52
HAhah ...po ia kthej shuplaken kesaj :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1093 ne: 20-09-2008, 13:33:37
Po ja ngrehi veshet.. :D

 • Postime: 4261

#1094 ne: 20-09-2008, 13:34:08
Po flas prap ne tel une :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1095 ne: 20-09-2008, 13:36:34
Po pergjoj biseden e ketij.. :D

 • Postime: 4261

#1096 ne: 20-09-2008, 13:37:08
Une ende po flas :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1097 ne: 20-09-2008, 13:40:03
Une po ja futi.....karikimin telit LOL LOL

 • Postime: 4261

#1098 ne: 20-09-2008, 13:59:48
Une ja kam fut moti :D

#1099 ne: 20-09-2008, 15:33:25
pres te vine te me marrin...u shmena sot..... :S

Temat e fundit