Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 45 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 104355

 • Postime: 119

#1100 ne: 20-09-2008, 18:59:28
po çaj  nje pjeshke! :D

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1101 ne: 21-09-2008, 00:43:47
Po degjoj muzike dhe po lexoj poezi.

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#1102 ne: 21-09-2008, 00:49:15
Kam shkruajtur 1 poezi dhe nuk kam kujt t'ia tregoj.

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1103 ne: 22-09-2008, 10:26:22
Po merrem tek-tuk me nje webfaqe per time shoqe dhe paralelisht po lexoj per HTML semantike... Po me shkon mendja te bej nje pamje te re per forumin :P

#1104 ne: 22-09-2008, 10:28:08
aman se ti me keto faqet e reja na heq menjen ahahahhaha


jo per gje po na con per pushime te gjata  :D :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1105 ne: 22-09-2008, 10:34:33
aman se ti me këto faqet e reja na heq menjen ahahahhaha
jo për gjë po na con për pushime te gjata  :D :D

Muahahahah LOL Ehuuu, kishte faj edhe MAX ne ate mes :d Po flas per vitin 2006... tani e tutje ndryshimet behen per pune minutash. ;)

#1106 ne: 22-09-2008, 10:36:02
e qarte e qarte./...  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1107 ne: 22-09-2008, 10:38:08
po bej ca pune se eshte bere m... kala.......

#1108 ne: 22-09-2008, 10:41:38
po bëj ca pune se është bërë m... kala.......

LOL LOL

kete po mendoja edhe une ...lame leshte mbas forumit...ikaaaa une..

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#1109 ne: 22-09-2008, 11:42:10
Po pij nje kafe. :)

#1110 ne: 22-09-2008, 19:02:30
masazhin e rradhes ohh ca qejfi or taj LOL LOL

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1111 ne: 23-09-2008, 17:12:05
Po merrem me gjueti shpendesh

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#1112 ne: 24-09-2008, 07:52:34
Po vishem dhe po behem gati per te dal dhe te pij kafen. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1113 ne: 24-09-2008, 10:28:45
po shkarkoj nervat në forum LOL

kështu është kur Syrgjyni na bllokon gjithë ditën forumin na u bene nervat kacurrel sot për te postuar një çik
mu me mirë me le pa te dashur sesa po forum :D

as mua smu hap mbreme... :)

une po lexoja keto shkrimet e fundit te kolegeve te mi :P :D

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1114 ne: 24-09-2008, 11:30:34
Po mendohem t'ia fus gjumit apo ta shkruaj vete nje program qe me duhet. S'ia vlen dhe aq te presesh nga te tjeret...

kështu është kur Syrgjyni na bllokon gjithë ditën forumin na u bene nervat kacurrel sot për te postuar një çik LOL

Çudi, pse e paskam gjithmone une fajin?! (?) Apo se s'ma beri kafen Misheli dje?... hmmmmm:

Kishte probleme elektrike ndertesa ku ndodhet serveri yne. Shkurt llafi, na kishin ikur dritat! LOL Jo vetem ne, po edhe shume faqe te tjera nuk hapeshin.

#1115 ne: 24-09-2008, 11:59:56
ato qe provova une hapeshin Syrgjo.....

Ahh po mua me thone kot qe flet...se sa here qe flas ajo qe them del...dhe te paralajmerova dje.....hemmmmm

LOL LOL

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1116 ne: 24-09-2008, 12:37:12
Shtrire ne krevat..po shoh tv dhe po postoj ketu...

 • Postime: 3787
 • Gjinia: Mashkull

#1117 ne: 24-09-2008, 12:40:19
Po thartoj trute me gabimet e Internet Explorer 7...  stress))

ato qe provova unë hapeshin Syrgjo.....

Epo nuk jane te gjithe serverat e botes ne ate ndertese :P
http://www.webhostingtalk.com/showthread.php?t=724379

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1118 ne: 25-09-2008, 10:52:45
po ha dicka.. po degjoj dicka....po lexoj dicka....
dhe po mendoj dicka tjeter qe ska aspak lidhje me keto 3 te parat.. :D :)

#1119 ne: 25-09-2008, 11:57:59
po krijoj...me duhet te bej disa prezantime por sjam ne terezi hic sot ....kush ishte ai kodosh robi qe ma prishi....terezine  hmmmmm:

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1120 ne: 25-09-2008, 12:43:28
Po bej nje liste...

 • Postime: 7475
 • Gjinia: Mashkull

#1121 ne: 25-09-2008, 16:55:45
ke do ekzekutosh mi dreq? :P :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1122 ne: 25-09-2008, 21:49:24
po sakatoj nervat..

 • Postime: 12234

#1123 ne: 25-09-2008, 21:51:44
Po mbaj lekcione. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1124 ne: 25-09-2008, 21:53:16
Po mbaj lekcione. :D

what about..

Temat e fundit