Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 46 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 105772

 • Postime: 12234

#1125 ne: 25-09-2008, 21:55:36
what about..


Per vitaminat e mushmolles. :D

 • Postime: 119

#1126 ne: 25-09-2008, 22:10:50
po bëj sikur po ha
haje  teta haje  se  do ta  hash............ hmmmmm:

 • Postime: 119

#1127 ne: 25-09-2008, 22:21:40
ke te ha se unë kam kohe qe e kam ngrënë LOL kokrren e qepes pra

bëni ca bënë ti mirë
jo teta  qepen  se  loton.

te pakten nai cop sallom thip-hop 

 • Postime: 119

#1128 ne: 25-09-2008, 22:36:50
jam me diete për fat te keq ma ka ndalu doktori.

qepa te bën mirë për stomakun
sa  kokra qepe e han  ne  dite? hmmmmm:

 • Postime: 119

#1129 ne: 25-09-2008, 22:53:52
1 ne muaj
Citim
pjesen  tjeter  te  muajt  han  trangullin :
se  keshtu me the radhe qe shkoj .

 qepa  te  ben  mire  per syte teta!
e keshtu e shikon  trangullin  me mire.

 • Postime: 119

#1130 ne: 25-09-2008, 23:04:36
ha për vete trangull atë bëj  LOL LOL

e cu bene këta kalamaqte mo durofshin duan me u be si te fortë ,qe mo durofte Sander Mafishtija
Citim
po çfarë ke moj teta  :(

po ti mos e ha ashtu, beje sallate  te jape  unë dy  domate pak krip  apo te bën dem për stomakun.

 • Postime: 119

#1131 ne: 26-09-2008, 10:48:32
po bej nje  ;)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1132 ne: 26-09-2008, 13:55:16
Po lexoj reviste dhe po shoh tv dhe ketu.. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1133 ne: 26-09-2008, 13:57:53
Po shoh Bang Bang Tommy & Jerry version erotic

#1134 ne: 26-09-2008, 13:59:29
Po shoh Bang Bang Tommy & Jerry version erotic

 LOL LOL LOL

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1135 ne: 26-09-2008, 14:04:24
LOL LOL LOL

Bota po shkon drejt globalizimit :) Femijet po rriten me hapa gjigande shkenca po evolon cdo dite e me shume, Pse mos te behen dhe filmat per te vegjlit te kthehen ne erotike ne ate format qe jane qe zhvillimi seksual te eci perpara :P

#1136 ne: 26-09-2008, 14:11:20
Po zihem me dike brenda vetes...

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#1137 ne: 26-09-2008, 23:49:40
Po pij Birra Corona me Limon.

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1138 ne: 27-09-2008, 11:27:47
po shkruaj nje poezi,me titullin nje dashuri larg hmmmmm:

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1139 ne: 27-09-2008, 11:40:20
ok dhe unë po ta postoj ne mp ne qoftë se ke dëshirë,me respekt naqe :perqafim

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1140 ne: 27-09-2008, 11:41:25
Kush ka party ketu. :D

#1141 ne: 27-09-2008, 15:10:08
Une po mundohem te mbledh te gjitha sendet dhe tia kercas ne mes te shiut per shtepi...home sweet homeeeeee...bye edhe per sot

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#1142 ne: 27-09-2008, 15:12:02
e mi se po te pres se kam ble peshk sot :P

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#1143 ne: 27-09-2008, 15:12:27
................... .....

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1144 ne: 27-09-2008, 15:48:42
po pi nje caj per kokerr te qefit.. :)

bujrem kujt te ja mbaje :D :D

 • Postime: 80
 • Gjinia: Mashkull

#1145 ne: 27-09-2008, 16:36:33
ja se po vi un po dua shishen me vodka sdu caj :P

 • Postime: 16
 • Gjinia: Mashkull

#1146 ne: 27-09-2008, 18:29:02
MASZH

#1147 ne: 27-09-2008, 19:45:24
Po flas me gocen ne telefon

#1148 ne: 27-09-2008, 19:45:43
jam duke u veshur do iki te vazhdoj dozen e pijes...do kaloj ne birre sot

ç'të bëj shoqja e punës nuk iken dot vete për te pire diçka...
sa zemergjere je  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1149 ne: 27-09-2008, 21:23:05
Po mundohem te heq qafe nje budalle..nje injorant..nje njeri kot..nje stalker..quajeni cfare te doni..!!

Temat e fundit