Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 48 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 105894

 • Postime: 4261

#1175 ne: 05-10-2008, 23:55:32
Po pi caj :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1176 ne: 05-10-2008, 23:58:27
Cfare caj more ne 12 te nates?..A je mormal a jo loqko? :D

Une po shoh tv...po skam cka shoh se edhe tv u cmend pas ores 12 LOL :D

 • Postime: 4261

#1177 ne: 05-10-2008, 23:59:32
Shuj shujj e mire eshtee :D ashtu keshtu gjum skam joo :D


Ani ani shiko tii veq po lageshhh :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1178 ne: 06-10-2008, 00:01:03
Ahhh sikur te "shut the f*ck up" iher ti...mos fol more lloj lloj marrje.ncncnc  :) :D

 • Postime: 4261

#1179 ne: 06-10-2008, 00:02:10
Ahhh sikur kjo e ka gabu temen krejt se ja ka hum mendet TV-ja  :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1180 ne: 06-10-2008, 00:06:10
Aahh sikur te mos ja qaje hallin tv se e turn off krejt vec prej teje :D

 • Postime: 4261

#1181 ne: 06-10-2008, 00:08:39
Po merrem me popull neper msn po ma cajn koken :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1182 ne: 06-10-2008, 00:17:26
Po degjoj cd pasi tv na ndaluan :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#1183 ne: 06-10-2008, 00:20:10
Po mendoj ,,"pse jo" ^o)

 • Postime: 4261

#1184 ne: 06-10-2008, 00:21:30
Ani ani mendooo :D a po ki me qka me mendu bileee :D

 • Postime: 120
 • Gjinia: Femer

#1185 ne: 06-10-2008, 19:46:00
Po lexoj budalleqet e ketij siper :D

 • Postime: 4261

#1186 ne: 06-10-2008, 23:01:51
Ani ani edhe ti lexooj ...a spo ke cka be tjeter aa :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1187 ne: 06-10-2008, 23:17:32
Po shplodhem pak..

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1188 ne: 06-10-2008, 23:19:41
nderkohe qe po lexoj keto shkrimet e fundit neper forum..po pi nje filxhan me qumesht..dhe mendja po me bredh neper Shqiperi :D :D

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#1189 ne: 07-10-2008, 00:21:38
Njërën dorë e kam tek mausi, ndërsa ne tjetrën kam copa te vogla letre dhe luaj me to duke i bërë toptha te vegjel  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1190 ne: 07-10-2008, 00:25:52
Po shikoj filmin "The bodyguard"...

 • Postime: 910
 • Gjinia: Mashkull

#1191 ne: 07-10-2008, 00:30:13
Film i vjetër...

Unë tani nuk po bëj me toptha letre

#1192 ne: 07-10-2008, 10:12:34
Po pushoj pak...

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#1193 ne: 07-10-2008, 10:24:38
Po shikoj My cool uncle Charlie  :D

#1194 ne: 07-10-2008, 10:25:35
Po pi kafe me kete shemsien siper  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#1195 ne: 07-10-2008, 11:05:40
Po flas ne tel..dhe po pi redbull..

#1196 ne: 07-10-2008, 11:09:08
futu me i zyre e dil me i zyre ...u bera si tallagjare sot.... ^o)

#1197 ne: 07-10-2008, 15:00:45
Po mesoj per "Edukaten morale dhe politike"  :D ne pune e merrni me mend se sa interesante eshte lenda ... me nje vesh kam kufjet ku telefonoj gjithe kohen, nga ana tjeter nje tas te madh me kek dhe filxhanin e kafese...dy kompjutera para syve, tre telefona  :D bllokun e poezive...

 • Postime: 852

#1198 ne: 07-10-2008, 17:32:12
Po pres bileten e kthimit për Itali  hmmmmm: hmmmmm: po si do iki ne Shqipëri një zot e di
ishalla ma bën motra dhurate bileten se kohët e fundit kemi pasur shembje xhepi  :D na keputi ne mes patenta mo burr i dheut  :P

Kur te shkosh ne Itali, zgjat doren Capkene.. c'kemi c'kemi nja dy Euro thuaju njerezve se mes tyre do dol noj bamirs i madh :D

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1199 ne: 07-10-2008, 18:37:17
po shikoj disa mezashe ne email

Temat e fundit