Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 6 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120701

#125 ne: 24-01-2007, 21:47:45
Ua keta te dy sa duken qe jane te dashuruar sepse perdorin fruta !

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#126 ne: 24-01-2007, 23:54:15
dashuruar :O
Po pse me mallkon moj Capkene c'te ka bere Lisa ty :D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#127 ne: 25-01-2007, 05:08:47
Lisa, te shkuara te shpejta!  :perqafim

Une po mendohem te bej kafe apo te ha nja dy bonbone...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#128 ne: 25-01-2007, 06:38:39
Goce ti ke një jave qe e merr këtë drogen..unë bëj një vit e gjysëm kam filluar te marr mbi dozen :D

Ehhh s'eshte ndonje droge kaq e keqe jo, ate javen e pare ishte s'them se jo. Them s'eshte ndonje gje kaq e madhe se ja kam gati 3 dite fiks pa kete droge - forumin dmth. Po meqe kam gjithe diten qe merrem me pune, tani naten e gjeta te beja pak pushim dhe te kaloja kohe ketu. Pra ne keto moment une kam TV-ne hapur por krejt vemendjen ketu dhe po u hedh nje sy te gjitha postimeve te reja nga 3 ditet e fundit (sapo fillova ama, kushedi sa postime ka. LOL)

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#129 ne: 25-01-2007, 18:14:11
Jam fut te chati Shqipare hihihi :D

 • Postime: 31
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#130 ne: 25-01-2007, 18:16:55
tu henger buk jam.
hajde bujrun kush te doje.:D:D

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#131 ne: 26-01-2007, 03:28:33
tu hëngër buk jam.
hajde bujrun kush te doje.:D:D

te befte gjak e dhjam  :D


Un po shikoj Friends  :D

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#132 ne: 26-01-2007, 06:47:14
Shiheni këtë Panden, kur ta marrin teshmja
 :D :D :D :DNga një herë merrem edhe me këto gjëra...:D

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#133 ne: 26-01-2007, 07:07:45
Epo teshtime pande s'kisha degjuar ndonjehere... Do ta ve ne vend te mesazhit te sekretarise telefonike qe te tremb njerezit! LOL

 • Postime: 3079
 • Karma: +22/-4
 • Gjinia: Femer

#134 ne: 07-02-2007, 00:10:55
Jam momentalisht ne pune dhe selekcionoj disa dokumenta, pas meje tek kompjuteri tjeter eshte kolegja ime e cila eshte duke me cmend...  :@

Uroj qe mos me detyroje ta vras sonte!  :-[

#135 ne: 08-02-2007, 22:42:39
haha gjakftotsohu kolege, merre me shtruar.. :perqafim :perqafim

tani sa mbarova tamam kisha c'kisha neper duar dhe po merrem totalisht me forumin...

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#136 ne: 09-02-2007, 07:30:22
Jam duke ndjekur telenovelen "One Life to Live" dhe duke pire Vere te Kuqe (kuptohet, pervec forumit).

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#137 ne: 12-02-2007, 02:15:47
Po shikoj the Grammy's  :D

 • Postime: 50
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#138 ne: 12-02-2007, 06:52:56
Edhe une ate po shikoja po shyqyr qe maroj se mbeten tu fitu ato Dixie Chicks  mu bajat mu duk sikur po shihja enderr

Tani po bej gati krevatin me bo nani-nani

 • Postime: 4008
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#139 ne: 12-02-2007, 20:00:17
Une po bej nje paper per shkolle, jam ne librari... Po ca te bej qe s'i heq dot syte qe ketej. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#140 ne: 13-02-2007, 06:10:02
Po mendohem c'fare te pij dhe te ha ndonje frute me te apo akullore?! LOL

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#141 ne: 13-02-2007, 06:12:05
Jam duke lexuar disa materiale mbi pagjumesine...Zbard hi dita ketu, e une i kam hap syte NA. :D

 • Postime: 5503
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#142 ne: 13-02-2007, 06:52:34
Jam duke lexuar disa materiale mbi pagjumesine...Zbard hi dita këtu, e unë i kam hap sytë NA. :D

Dhe pastaj me keshillon mua ti hmmm?! Mire ketej qe s'ka rene tamam nate, apo me sakte s'na ka zene mengjesi mbi tastieren e komopjuterit, po ti cne qe i paske syte NA?! Ate goten e veres se kuqe qe s'e piva vete, me mire te ta jap ty se ndoshta ashtu te ze ndonje cike gjumi. E kam mire. ;) Ik ore cun fli se forumin kete e ke qiri 24/7. :d

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#143 ne: 14-02-2007, 02:16:24
Po shikoj American Idol   :D

 • Postime: 7991
 • Karma: +18/-8
 • Gjinia: Femer

#144 ne: 14-02-2007, 18:47:20
po gatuaj hi hi hi :D (por duke qene se jam ne forum i bie me mire te them po i djeg ato qe doja te gatuaja :D)

 • Postime: 653
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#145 ne: 16-02-2007, 03:54:46
AutoCalibration  lodhje:

         Sensitivity Analysis (Monte Carlo)  pagjume:

Po shikoj dhe nje film shqipetar ...po na vjen, po sna vjen ...

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#146 ne: 16-02-2007, 17:24:32
Jam ne pune gjith diten sot  lodhje:

 • Postime: 3003
 • Karma: +5/-1
 • Gjinia: Mashkull

#147 ne: 16-02-2007, 17:40:47
Pune te mbare. :D

 • Postime: 1381
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Femer

#148 ne: 16-02-2007, 17:59:38
shkoll pun shkoll......!!!! :D :-[

 • Postime: 1604
 • Karma: +3/-0
 • Gjinia: Femer

#149 ne: 16-02-2007, 18:53:28

Temat e fundit