Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 187 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 105891

 • Postime: 12743

#4650 ne: 23-04-2013, 15:33:54
po deshe po vij une qe te mos lodhesh ti..se dobesohesh :P

si e gjete???? nisu ...peshtyva u tha nuk erdhe ...kthehu mbrapsht

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4651 ne: 23-04-2013, 15:34:30
skam frike nga perballja

Une iki...i le te flasin me vete..keshtu edhe nervat e mia nuk i shkaterroj...edhe ata e kuptojne se nuk me interesojne shume..ndonjehete heshtja flet me shume se fjalet...kjo eshte natyra ime...

Ty bravo je shpirt luftarak :)

 • Postime: 12743

#4652 ne: 23-04-2013, 15:35:10
sepse une dua te mos i jap kenaqesine se me munden....jam shume egoiste e di

 • Postime: 2173

#4653 ne: 23-04-2013, 15:35:21
vetem sot mos ma kerko kete sakrifice..te lutem shume :P

 • Postime: 12743

#4654 ne: 23-04-2013, 15:36:11
cilen?

 • Postime: 2173

#4655 ne: 23-04-2013, 15:37:57
qe te ashtu..te vij dmth  :P

 • Postime: 12743

#4656 ne: 23-04-2013, 15:45:44
 ^o) ^o)

 • Postime: 2173

#4657 ne: 23-04-2013, 15:47:22
si e gjete???? nisu ...peshtyva u tha nuk erdhe ...kthehu mbrapsht
;)

 • Postime: 12743

#4658 ne: 23-04-2013, 15:48:30
hic po shikoj foto artistike

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4659 ne: 23-04-2013, 20:38:49
po pres te mbaroj supa pashaqofte

 • Postime: 7063
 • Gjinia: Femer

#4660 ne: 23-04-2013, 20:40:36
Po pres te filloj ndeshja ...Barcelona - Bayern München

 • Postime: 12743

#4661 ne: 23-04-2013, 20:56:52
Te keqen e ndjeshjes...
me iken te dy burrat e shpis

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4662 ne: 23-04-2013, 21:04:39
shyqyr keta te mite s'jane tifoze

 • Postime: 12743

#4663 ne: 23-04-2013, 21:05:28
une dhe femiu i vogel i shohim nje film koti....po iki ne gjume se jam e lodhur

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4664 ne: 23-04-2013, 21:13:58
dhe une them te shfletoj ndonje gje e nani nani

 • Postime: 1281

#4665 ne: 23-04-2013, 21:27:44
Ne pune e pak :(

I

 • Postime: 12743

#4666 ne: 23-04-2013, 21:29:27
Turni i dyte?

 • Postime: 1281

#4667 ne: 23-04-2013, 21:32:17
S'ka turn!

Pune-pushim-pune. :)

 • Postime: 12743

#4668 ne: 23-04-2013, 21:33:22
Periudhe trazicioni?

 • Postime: 1281

#4669 ne: 23-04-2013, 21:43:58
Sezonale  e mezi pritet :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4670 ne: 23-04-2013, 21:48:01
naten e mire  :)

 • Postime: 12743

#4671 ne: 23-04-2013, 21:49:04
Degjohemi me vone po sme zuri gjumi

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4672 ne: 24-04-2013, 09:58:06
sapo me solli goca kafen....po e pi :)

 • Postime: 12743

#4673 ne: 24-04-2013, 10:36:00
firmosa nje deng me shkresa....mu lodh dora....dhe firma mu shemtua ^o)

#4674 ne: 24-04-2013, 10:39:23
firmosa nje deng me shkresa....mu lodh dora....dhe firma mu shemtua ^o)

merr pra nje sekretare me P perpara.... firmes se vet :D

Temat e fundit