Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 192 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106355

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4775 ne: 30-04-2013, 13:22:07
qetesi :D

 • Postime: 12743

#4776 ne: 30-04-2013, 13:31:27
As ndermend se kam ,eshte lloj virusi kjo kujdes se po infektohesh..... :D :D :D


mua sme infektove dot...as flutren nuk mundesh se o tip i forte ajo :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4777 ne: 30-04-2013, 13:32:05
kam degjuar kam degjuar thashetheme...  hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:              :P

 • Postime: 12743

#4778 ne: 30-04-2013, 13:32:51
kam degjuar kam degjuar thashetheme...  hmmmmm: hmmmmm: hmmmmm:              :P

leri te jene thashetheme....asgj e te vertet ska ne te

u know me :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4779 ne: 30-04-2013, 13:37:20
pickerisht se te know ju nuk te besoj. LOL

 • Postime: 12743

#4780 ne: 30-04-2013, 13:37:43
epo sme njihke mire pra....:P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4781 ne: 30-04-2013, 13:38:43
hic nuk dua te te njof, renacake. :P

 • Postime: 12743

#4782 ne: 30-04-2013, 13:41:51
hic nuk dua te te njof, renacake. :P

 :( :( me lumte suci

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4783 ne: 30-04-2013, 13:43:43
 :engjell: :engjell:

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4785 ne: 01-05-2013, 08:33:51
Sapo vadita lulet :)

 • Postime: 12743

#4786 ne: 01-05-2013, 13:53:53
Ne shpi

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4787 ne: 02-05-2013, 08:04:49
Mbarova ca pune....tani po filloj te tjerat.

 • Postime: 12743

#4788 ne: 02-05-2013, 09:09:59
bera tag ca foto te lulushes sime nga kopshti dhe po shikoja komentet qe nuk kisha nerva me iu pergjigj....rruges tjeter

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4789 ne: 02-05-2013, 09:38:46
Edhe une lulushe i them ksaj times :) edhe pse o bo sa un

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4790 ne: 02-05-2013, 10:03:34
po pij nje kafe per qejf. :)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4791 ne: 02-05-2013, 10:19:30
o Tipi ke fillu vrapin?

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4792 ne: 02-05-2013, 10:21:16
Ehe pse ku me pe... ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4793 ne: 02-05-2013, 10:22:14
atehere u ktheva dhe une prandaj

ej do dalim bashke

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4794 ne: 02-05-2013, 10:23:14
Po me po me kusht, tek e tek. :P :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4795 ne: 02-05-2013, 10:25:11
po mo pranoj :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4796 ne: 02-05-2013, 10:26:07
ok merr dhe nje batanie me vete ta kemi per clodhje andej se vrapi te lodh.. ;)

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4797 ne: 02-05-2013, 10:27:09
hahha po marr carcaf me mire te na rrije byfa fresk LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4798 ne: 02-05-2013, 10:27:25
po noj suflaqe noj birre te marr :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4799 ne: 02-05-2013, 10:27:58
merr cte duash po mos harro te vish vete. :P

Temat e fundit