Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 193 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 105938

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4800 ne: 02-05-2013, 10:29:54
bac  u kry 7 pa cerek poshte pallatit  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4801 ne: 02-05-2013, 10:30:42
6.30 se a me mire e me fresk, plus qe adnej ku dal une ska shume njerez e kemi me shume kohe te rrime tek e tek sic di vet. :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4802 ne: 02-05-2013, 10:31:28
do perpiqem me u cu me heret  :S

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4803 ne: 02-05-2013, 10:32:28
cohu kur te duash une te pres te diga. :P

 • Postime: 12743

#4804 ne: 02-05-2013, 11:16:53
po nigjoj ket kengen dhe pershendes tipin qe do bjer deshmore ne maje te diges

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4805 ne: 02-05-2013, 16:18:26
ncuk, do marr sheji carcaf e do freskohemi rreze ndonje peme... :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4806 ne: 02-05-2013, 16:47:04
me ca s'po merrem thuaj :(

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4807 ne: 02-05-2013, 16:56:27
po ti thuaj ndonje gje paraprakisht qe te heqesh mendjen nga te tjerat. :P

 • Postime: 12743

#4808 ne: 02-05-2013, 16:58:09

 • Postime: 266

#4809 ne: 02-05-2013, 21:26:41
Rai 2                elhaida dani

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4810 ne: 02-05-2013, 21:33:50
po shof voice of italy

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4811 ne: 02-05-2013, 21:47:28
po pushoj..dite e gjate...shyqyr  erdhi darka

 • Postime: 266

#4812 ne: 02-05-2013, 21:57:14
po shof voice of italy

Elaida   :perqafim  kaloi

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4813 ne: 02-05-2013, 22:08:03
Shofim futboll

 • Postime: 1281

#4814 ne: 02-05-2013, 22:26:48

 • Postime: 12743

#4815 ne: 02-05-2013, 22:27:36
Whatsapp me mbesen e dike

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4816 ne: 02-05-2013, 23:41:10
Elaida   :perqafim  kaloi
:)
po e pashe,bravo kendoi shume bukur

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4817 ne: 03-05-2013, 07:43:13
Po vadis lulet

 • Postime: 12743

#4818 ne: 03-05-2013, 08:21:39
po degjoj muzike

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4819 ne: 03-05-2013, 09:28:38
Po pi cigare mceftas...oooo sa pune kam...sikur te zhdukesha

 • Postime: 12743

#4820 ne: 03-05-2013, 09:33:54
Po pi cigare mceftas...oooo sa pune kam...sikur te zhdukesha

e pse mceftas?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4821 ne: 03-05-2013, 09:52:39
Kam njerez te huaj ne shtepi...shume pargjykues :(

 • Postime: 12743

#4822 ne: 03-05-2013, 10:22:03
Kam njerez te huaj ne shtepi...shume pargjykues :(
ne sy te vjehrrit e vjehrres e pi?

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4823 ne: 03-05-2013, 10:43:58
Jooo edhe ajo me duhet..me merr historia pastaj..keto jane me kohen e Babaqemos

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull

#4824 ne: 03-05-2013, 11:00:06
po lexoj World Soccer

Temat e fundit