Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 196 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106354

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4875 ne: 10-05-2013, 12:17:14
rrime shijojme panoramen. :P

 • Postime: 12743

#4876 ne: 10-05-2013, 13:34:33
shijova e une panoramen...po jo te njejten me tipin kuptohet  :P

 • Postime: 7486
 • Gjinia: Mashkull

#4877 ne: 10-05-2013, 13:40:41
gernjeshtareee. :P LOL

 • Postime: 12743

#4878 ne: 10-05-2013, 13:50:50
gernjeshtareee. :P LOL

kush uneeeeeeeeee  :P

 • Postime: 1281

#4879 ne: 10-05-2013, 18:24:59
Pune :)

 • Postime: 12743

#4880 ne: 10-05-2013, 18:38:05
gym

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4881 ne: 10-05-2013, 18:51:45
shpi,gatuaj

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4882 ne: 10-05-2013, 21:41:12
po ju shoh juve dhe do fle..po vdes per gjume..keto dite zgjimi ne06  mysafir :(

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4884 ne: 12-05-2013, 20:07:16
Tani duhet te pregatis darken ..naten e mire..jave te mbare :)

 • Postime: 12743

#4885 ne: 12-05-2013, 23:47:43
pres ne whatsapp

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4886 ne: 13-05-2013, 08:17:27
po pi nje kafe per qefin tim,sa kohe kisha pa e pire keshtu rehat.

 • Postime: 12743

#4887 ne: 13-05-2013, 08:21:00
po flas ne chatin e brendshem te punes me nje kolege...qe me duket gjoja me e trashe ne ket dite

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4888 ne: 13-05-2013, 08:21:50
e shkreta ti..ca ceke tu heq

 • Postime: 12743

#4889 ne: 13-05-2013, 08:23:48
avash mi avash e shkreta joooo

po po me nxjerr gjumin :P

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4890 ne: 13-05-2013, 08:28:21
tamam kohe per gjum sot

 • Postime: 12743

#4891 ne: 13-05-2013, 08:31:27
mos e thuj dy here se jam gati ti shtri krahet ktu...

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4892 ne: 13-05-2013, 09:03:25
un jam n shpi e nuk munem me i hap..dashke me i hap ti n zyr :P

 • Postime: 12743

#4893 ne: 13-05-2013, 09:05:45
pse mi ca ka...do me shohin ne kamera??? le te me shohin edhe mundesisht te vijne e te me bejne nai masazh LOL

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4894 ne: 13-05-2013, 09:16:57


big brother po iu vezhgon

 • Postime: 12743

#4895 ne: 13-05-2013, 09:17:55
ne fakt ne rastin tim edhe Big Capo po ju veshtron...

nejse se nuk o bo puna kaq keq jo...osht dhi krejt ne fakt LOL

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4896 ne: 13-05-2013, 09:23:20
tashti duhet me fillu dreken   buken e kom bo(e boj vet) tia fus ene grosh se dit me shi e te mbledh menjen.

 • Postime: 12743

#4897 ne: 13-05-2013, 09:44:46
grosha bohet vete...hidhi ca karrota dhe speca te kuq per shije mrena dhe ec babe ...

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4898 ne: 13-05-2013, 11:00:01
po ujin ja ndron ti? :d

 • Postime: 12743

#4899 ne: 13-05-2013, 11:16:15
une nuk ia ndrroj sepse i le nje nate ne uje te ngrohte dhe i ka dale ajo gjoja e gazrave LOL

Temat e fundit