Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 200 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106031

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4975 ne: 15-05-2013, 20:51:59
po me cahet hunda edhe mua

 • Postime: 12743

#4976 ne: 15-05-2013, 20:54:26
ja se po e bej une oxhak

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4977 ne: 15-05-2013, 20:56:24
ika tashi te bej ca pancakes ..te ushqej familjaret...ishall a shifmi ma vone :)

 • Postime: 12743

#4978 ne: 15-05-2013, 20:57:23
jo jam e zone sot..do flej gjume

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4979 ne: 15-05-2013, 21:04:19
po iki ..naten gjume te embel :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#4980 ne: 15-05-2013, 23:09:21
Po shofim kete ndeshjen interesante :D

 • Postime: 1281

#4981 ne: 15-05-2013, 23:19:34
Lexoj poezi te poetit Leonard Seiti :),e hedh nje sy ketej! :D

#4982 ne: 15-05-2013, 23:29:07
Po m'gjuan nje plake perverse nga krahu tjeter I barit...dhe nje gote dhe ja.plotesoj deshiren

 • Postime: 12743

#4983 ne: 16-05-2013, 07:18:05
po te ai bari ku ke shku ti vetem pensionist ka...leviz shko te ai perballe se do dali nai pjeshk lol

po degjoj Angel nga Robi Williams

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#4984 ne: 16-05-2013, 07:26:26
po percjell gocen..do ikin me shkollen eskursion larg qytetit..sa ankth kam.

#4985 ne: 16-05-2013, 14:27:21
Sapo stampova nje monedhe me metoden klasike... Cool...

 • Postime: 12743

#4986 ne: 16-05-2013, 14:28:34
po lexoj gazeten tema

 • Postime: 160

#4987 ne: 16-05-2013, 19:27:10
po punoj si qen :P

 • Postime: 12743

#4988 ne: 16-05-2013, 19:45:31
gym..u shkelyva

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#4989 ne: 16-05-2013, 21:13:28
..po pres te piqet kjo lazanja edhe per pak....& attack :D

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4990 ne: 16-05-2013, 21:25:22
shtri, lexoj

#4991 ne: 16-05-2013, 21:41:44
Tani sa bera check In...

Do fluturoj me shijen virtuale te nje mikeshe ...

Mishel, Invitus mori trofe! Qe ne start ta dedikova ty!

Muahhhh

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#4992 ne: 16-05-2013, 21:48:39
Rruge te mbare Sol  :)

 • Postime: 12743

#4993 ne: 16-05-2013, 22:49:42
Tani sa bera check In...

Do fluturoj me shijen virtuale te nje mikeshe ...

Mishel, Invitus mori trofe! Qe ne start ta dedikova ty!

Muahhhh

trofe per mua? apo trofeja jam une lol
hej rruge te mbare po ku ishe sna the

je shume i mire lal .kiss u

#4994 ne: 17-05-2013, 11:48:55
Rruge te mbare Sol  :)

Tks Shej  :perqafim e mbare shkoi...

#4995 ne: 17-05-2013, 11:50:38
trofe per mua? apo trofeja jam une lol
hej rruge te mbare po ku ishe sna the

je shume i mire lal .kiss u

Trofe per mua mi :P

Po ti o buze qershi sa e mire qe je... mmmmm cfare shije ky kissi yt... ste vjen per tu shkeputur

 • Postime: 12743

#4996 ne: 17-05-2013, 11:51:28
Sje i detyrum ta bosh ne fakt LOL

#4997 ne: 17-05-2013, 11:53:07
Ok hajde tek idea e castit pra...

 • Postime: 12743

#4998 ne: 17-05-2013, 11:53:45
po behem gati te dale ne pushim...vdiqa per gjume

#4999 ne: 17-05-2013, 11:55:22
Me kembet mbi tavolinen e zyresh, shtriqur ne kolltur me nje buzeqeshje pa lidhje te stampur dhe nje blow.. nga Mishel do me shkonte fiks...

Temat e fundit