×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 103145

 • Postime: 12743

#5000 ne: 17-05-2013, 11:56:07
je te tema me cpo merreni jo me cdo deshiroje te merresh

mos u shperqendro

 • Postime: 12743

#5001 ne: 17-05-2013, 11:56:27
po iki te pi kafen...bye bye

#5002 ne: 17-05-2013, 12:07:07
He mi dreq dhe ti se mzuni gjumi keshtu

Po iki dhe un ti fus nji pace plonci se e djeg masdite andej nga shtegu I dhive ... ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5003 ne: 17-05-2013, 12:48:07
:d

 • Postime: 12743

#5004 ne: 17-05-2013, 13:22:39
po flas me koleget dhe po postoj

 • Postime: 12743

#5005 ne: 17-05-2013, 13:23:12
He mi dreq dhe ti se mzuni gjumi keshtu

Po iki dhe un ti fus nji pace plonci se e djeg masdite andej nga shtegu I dhive ... ;)


haje haje dhe pastaj rafsh nga bickileta LOL

#5006 ne: 17-05-2013, 13:29:38
Perdor kelluf me "CE Mark" tani  :P

 • Postime: 12743

#5007 ne: 17-05-2013, 13:30:54
pse me pare c'perdorje?  ^o)

#5008 ne: 17-05-2013, 13:32:44
Profarma ahahah

 • Postime: 12743

#5009 ne: 17-05-2013, 13:33:24
ato qe dha te fiksi dje?

#5010 ne: 17-05-2013, 13:34:35
Se di fare cdha fiksi kam pa chanel X dje  :P

 • Postime: 12743

#5011 ne: 17-05-2013, 13:37:42
paske pa filma edukativ...pasojat i paske sot

#5012 ne: 17-05-2013, 14:10:39
Ehe sot I kam sot, e mban mend ate muhabetin :P

 • Postime: 12743

#5013 ne: 17-05-2013, 14:13:13
Posi jo...sa mbaj mend une :P

#5014 ne: 17-05-2013, 14:19:14
Po lepin buzet?

 • Postime: 12743

#5015 ne: 17-05-2013, 14:21:05
jo hengra shume ne dreke dhe sjam mire me stomakun

ai lokali ku u ulem sdi pse vinte si era bajga....pfffff vaqarr hesapi mo

#5016 ne: 17-05-2013, 14:30:56
Paske qen knej afer meje mi ^o)

 • Postime: 12743

#5017 ne: 17-05-2013, 14:33:49
se disha me fal...se boj mo te premtoj LOL

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5018 ne: 17-05-2013, 15:05:15
... blowing my mind

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5019 ne: 17-05-2013, 17:14:09
po mundohem te qendroj zgjuar

 • Postime: 1283

#5020 ne: 17-05-2013, 23:37:59
Shah loz edhe degjoj Yanni!


♥ YANNI - Rainmaker ♥

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5021 ne: 18-05-2013, 08:09:10
Pi kafen e mengjesit.

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#5022 ne: 18-05-2013, 09:18:41
Ka nja 2 or qe jam zgju, kshu qe spo merrem me gje se e kam menjen te gjumi......iiiiiiii iiiiiiiiii...dua gjum

 • Postime: 12743

#5023 ne: 18-05-2013, 10:09:36
akoma ne krevat. tr ngrihem te pi kafen e mengjesit
sot me pret nje dite e ngjeshur

 • Postime: 1283

#5024 ne: 18-05-2013, 10:52:08
Pune e pune e pune.

Temat e fundit