Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 202 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 114213

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5025 ne: 18-05-2013, 10:53:51
pune shpie,dreken dhe forumin

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5026 ne: 18-05-2013, 10:58:44
Gatimi cfare??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5027 ne: 18-05-2013, 11:05:13
supe me zarzavate,pule me pilaf, byrek me gjize ,sallaturina

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5028 ne: 18-05-2013, 11:21:27
Na fton  apo jo? :(

#5029 ne: 18-05-2013, 11:36:12
Ftoje mishel ftoje dhe thuaji kujdes bycen se mos ha nai sacme nga yt shoq ene I ngec koma pules nfyt pastaj LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5030 ne: 18-05-2013, 11:53:18
tu u kujdes per mbesen, paradite gocash shopping manikyr pedikyr parukeri :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5031 ne: 18-05-2013, 12:09:21
filloi micka me pedikyr? lol

pasion mirse te vish dhe mos degjo.solin se.burrin e kam mikprites

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5032 ne: 18-05-2013, 21:12:01
Eurovizion    :)

 • Postime: 261
 • Karma: +0/-0

#5033 ne: 18-05-2013, 21:33:40
Po shqipja ??????????????? :S

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5034 ne: 18-05-2013, 22:32:40
Mbi nje ore ne gazeten Panorama sot kerkoj listen e nxenesve me rezultatet  e tyre te nxjerra nga kolegji turk :)

Eshte por se gjej dot! :S :(

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5035 ne: 19-05-2013, 00:46:03
asgje per tu shenuar

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5036 ne: 19-05-2013, 10:08:08
Po pergatiti nje piknik per sot. Do ja kalojme bukur :X

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5037 ne: 19-05-2013, 14:10:38
po fle pak meqe ne darke kam dasem

#5038 ne: 19-05-2013, 16:04:21
Sapo mbarova itenerarin me scottin tim ne "farke e madhe -sauk - liqeni thate -komuna e parisit e tani po marr pak fryme tek fusha sportit dinamo" ufff...

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5039 ne: 19-05-2013, 22:47:39
Po shoh forumin :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5040 ne: 20-05-2013, 01:52:58
sa erdha nga dasma...bera nje banje e tani gjume

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5041 ne: 20-05-2013, 02:59:21
xhiro me makine.... :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5042 ne: 20-05-2013, 08:05:29
Po pi kafen

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5043 ne: 20-05-2013, 10:00:30
ne.shtrat ende....sme cohet sot

#5044 ne: 20-05-2013, 10:01:55
me bej pak vend mua... te ferkohemi bashke... e te cohemi nga dreka me kismet ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5045 ne: 20-05-2013, 10:06:02
ehhhh sol sa.endrra ke
...po mgrihem.te coj femiun ne kopesht

#5046 ne: 20-05-2013, 10:08:54
ahhhh Mishel... mu befshin endrrat realitet me ty ;)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5047 ne: 20-05-2013, 10:13:42
endrra jane , bejnr vaki e sdalin lol

#5048 ne: 20-05-2013, 10:14:30
Shi si ben sikur sdo LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5049 ne: 20-05-2013, 10:18:15
he mo sol e di.ti xdua une eeee

Temat e fundit