Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 203 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120100

#5050 ne: 20-05-2013, 10:22:28
E di e di ;)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5051 ne: 20-05-2013, 10:24:04
pune pune

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5052 ne: 20-05-2013, 10:25:01
E di e di ;)

hajde ma thuaj e mua tani

#5053 ne: 20-05-2013, 10:26:54
Ta them tek veshi kur te takojemi ;)

pse ketu ne main do i themi gjerat qe sthuhen neve ;)

ne jemi dhe te martuar...

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5054 ne: 20-05-2013, 11:01:51
uaaa sol mezi po pres...vetem ma thuaj nga i djathti se i majti me ka lene shenden

#5055 ne: 20-05-2013, 11:03:09
He mi ti boll mu perkedhele po hajde andej nga rradha e peshkut

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5056 ne: 20-05-2013, 11:06:48
paska.plas.peshku?? ku kshu?

#5057 ne: 20-05-2013, 11:07:41
sa njish qe je

muahhhhh

ika tani te bej pak pune  :perqafim

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5058 ne: 20-05-2013, 12:54:38
hallakatje ne internet.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5059 ne: 20-05-2013, 13:37:37
anej knej gjithanej

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5060 ne: 20-05-2013, 13:54:32
u shtriva pak..me ka ardhur nje gjum..qe c'te te them.

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5061 ne: 20-05-2013, 13:56:59
tu punu forttt fareeee :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5062 ne: 20-05-2013, 13:59:44
pushim dhe tu ja qit zine krevatit

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5063 ne: 20-05-2013, 14:02:51
po me mbyllen syte

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5064 ne: 20-05-2013, 14:06:07
pse te ze gjumi me kte vap??

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5065 ne: 20-05-2013, 14:07:09
te une eshre fresket psh..po te ty mi flutre

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5066 ne: 20-05-2013, 14:08:29
do ta sabotoj punen.... direkt per dhermi tani  dhe dy vende bosh e nisem
:P :P !!!

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5067 ne: 20-05-2013, 14:10:23
hahahaha

une nuk vi.gjthsesi

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5068 ne: 20-05-2013, 14:13:05
thash dhe dy vende .... per vulin dhe nai tjeter ....

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5069 ne: 20-05-2013, 14:14:17
po haj qershia

 • Postime: 160
 • Karma: +0/-0

#5070 ne: 20-05-2013, 14:17:00
po haj thonjt me nje cigare per shoqerim :P nga stresi i ksaj vape

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5071 ne: 20-05-2013, 14:17:47
edhe ca luleshtrydhe dhe i kam thene stop cinares :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5072 ne: 20-05-2013, 14:27:40
 lutesi)) gjum: gjum:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5073 ne: 20-05-2013, 14:37:21

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5074 ne: 20-05-2013, 15:17:05
te une eshre fresket psh..po te ty mi flutre

Fresk fare..  vapa iku me bisht nder shale

Temat e fundit