×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 103124

#5050 ne: 20-05-2013, 10:22:28
E di e di ;)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5051 ne: 20-05-2013, 10:24:04
pune pune

 • Postime: 12743

#5052 ne: 20-05-2013, 10:25:01
E di e di ;)

hajde ma thuaj e mua tani

#5053 ne: 20-05-2013, 10:26:54
Ta them tek veshi kur te takojemi ;)

pse ketu ne main do i themi gjerat qe sthuhen neve ;)

ne jemi dhe te martuar...

 • Postime: 12743

#5054 ne: 20-05-2013, 11:01:51
uaaa sol mezi po pres...vetem ma thuaj nga i djathti se i majti me ka lene shenden

#5055 ne: 20-05-2013, 11:03:09
He mi ti boll mu perkedhele po hajde andej nga rradha e peshkut

 • Postime: 12743

#5056 ne: 20-05-2013, 11:06:48
paska.plas.peshku?? ku kshu?

#5057 ne: 20-05-2013, 11:07:41
sa njish qe je

muahhhhh

ika tani te bej pak pune  :perqafim

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#5058 ne: 20-05-2013, 12:54:38
hallakatje ne internet.

 • Postime: 12743

#5059 ne: 20-05-2013, 13:37:37
anej knej gjithanej

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5060 ne: 20-05-2013, 13:54:32
u shtriva pak..me ka ardhur nje gjum..qe c'te te them.

 • Postime: 160

#5061 ne: 20-05-2013, 13:56:59
tu punu forttt fareeee :P

 • Postime: 12743

#5062 ne: 20-05-2013, 13:59:44
pushim dhe tu ja qit zine krevatit

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5063 ne: 20-05-2013, 14:02:51
po me mbyllen syte

 • Postime: 160

#5064 ne: 20-05-2013, 14:06:07
pse te ze gjumi me kte vap??

 • Postime: 12743

#5065 ne: 20-05-2013, 14:07:09
te une eshre fresket psh..po te ty mi flutre

 • Postime: 160

#5066 ne: 20-05-2013, 14:08:29
do ta sabotoj punen.... direkt per dhermi tani  dhe dy vende bosh e nisem
:P :P !!!

 • Postime: 12743

#5067 ne: 20-05-2013, 14:10:23
hahahaha

une nuk vi.gjthsesi

 • Postime: 160

#5068 ne: 20-05-2013, 14:13:05
thash dhe dy vende .... per vulin dhe nai tjeter ....

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5069 ne: 20-05-2013, 14:14:17
po haj qershia

 • Postime: 160

#5070 ne: 20-05-2013, 14:17:00
po haj thonjt me nje cigare per shoqerim :P nga stresi i ksaj vape

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5071 ne: 20-05-2013, 14:17:47
edhe ca luleshtrydhe dhe i kam thene stop cinares :P

 • Postime: 1283

#5072 ne: 20-05-2013, 14:27:40
 lutesi)) gjum: gjum:

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5073 ne: 20-05-2013, 14:37:21

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5074 ne: 20-05-2013, 15:17:05
te une eshre fresket psh..po te ty mi flutre

Fresk fare..  vapa iku me bisht nder shale

Temat e fundit