Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 205 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120460

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5100 ne: 21-05-2013, 19:41:36
merrem  me lulet ne oborr

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5101 ne: 21-05-2013, 19:48:24
merrem  me lulet ne oborr
I ujite?


Pershendes Flutur :) :perqafim

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5102 ne: 21-05-2013, 19:53:50
I pastrova nga barerat e keqia...  :perqafim

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5103 ne: 21-05-2013, 19:55:29
Na sjell foto Flutur :)

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5104 ne: 21-05-2013, 20:10:34
nuk di ti postoj nga tel..do mundohem nga pc ndonje dite.

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5105 ne: 21-05-2013, 20:45:19
ok :)

#5106 ne: 21-05-2013, 22:37:52
Sapo u rehatova ne shtepi dhe shijova fshehurazi nje cope cokollate... tu u plak.e tu lajthit LoL

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5107 ne: 21-05-2013, 22:47:19
lum si Golja.qe e di se.c'eshte :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5108 ne: 21-05-2013, 22:49:08
Po shoh te Top chanel..

#5109 ne: 21-05-2013, 22:51:35
Po.mgodet me.mjetet e mia  :P

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5110 ne: 21-05-2013, 22:59:17
Kam mesuar nga me i miri :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5111 ne: 21-05-2013, 23:08:02
po lexoj

naten

#5112 ne: 21-05-2013, 23:08:55
Po.pse.erdhe kur hyn e del e tund peshqirin  :P

#5113 ne: 21-05-2013, 23:09:20
Hajde tani Jam une shefi iku shefica  :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5114 ne: 21-05-2013, 23:09:52
po  pres lavatricen..Naten.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5115 ne: 21-05-2013, 23:09:56
uaaaa shprehja ime... nga e ke digju?

ja po rri pak me ty, por me kusht qe te kesh sy vetem per mu

#5116 ne: 21-05-2013, 23:12:21
Un synin bakerr po vetem tek ty mi e.kam aty jane kallaballeku sa I cek icik potencialin me ty e shpalos  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5117 ne: 21-05-2013, 23:13:41
jepi shpalose me shume e ndoshta ma prish mendjen

#5118 ne: 21-05-2013, 23:17:41
Ta prish mi ta prush por slowly and permanently si uji me shkembin  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5119 ne: 21-05-2013, 23:19:09
loje te veshtire ke nis ket e di besoj....zakonisht preja me lehte ne dukje eshte ajo qe te qit ujte e zi lol lol

me te thonme e kom

#5120 ne: 21-05-2013, 23:21:23
Ene une me tthonme.e.kom qe gur gur behet mur.... ku I dihet barazimin ne xhep e kam  :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5121 ne: 21-05-2013, 23:23:58
jo ti xholin ne xhep mos rrej

ath do me thush nai gjo apo te iki te vazhdoj leximin. se pastaj ankohesh se sta var

mo se ta kam var sot...edhe sipas midese tate mo

thuj jo po ta majti suci lol

#5122 ne: 21-05-2013, 23:25:42
Te ka faj lulka  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5123 ne: 21-05-2013, 23:26:52
ok po iki...mos mu lut se nuk  rri  :P

#5124 ne: 21-05-2013, 23:29:02
Ene ja ike, cdo besh ty ste ze.gjumi.kaq.heret. .. do shtrengosh dhembet :P

Temat e fundit