Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 207 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106066

 • Postime: 12743

#5150 ne: 23-05-2013, 23:39:15
me ket shi qe bi??? vetem kohe e mirenuk duket

ika e une...naten njerez

 • Postime: 2

#5151 ne: 24-05-2013, 00:09:01
te nderuar anetare,

ne posedojme mbi 2.7 milion fansa ne facebook. pjesa me e madhe e tyre jane nga USA, UK, Australia dhe Canada.

Mundesojme postimin e linkeve te portaleve tuaja. Linket duhet te jene vetem ne gjuhen angleze dhe duhet t'i permbahen etikes se kerkuar nga motoret e kerkimit. Per oferta afatgjate dhe serioze, do te kete cmime shume te volitshme.

Per me shume ju lutemi na kontaktoni ne e-mail adresen advertising.fan.pag e@gmail.com

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5152 ne: 24-05-2013, 07:07:04
Po pi kafen..Mirmengjes.. kalofshi mire sot. :)

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5153 ne: 24-05-2013, 10:58:24
Tani po bej dreken..kjo koha na merziti..uufff

 • Postime: 12743

#5154 ne: 24-05-2013, 11:13:54
po bej gati i pune idiote ...

 • Postime: 1281

#5155 ne: 24-05-2013, 11:46:55
Pune pune e pune :)

 • Postime: 12743

#5156 ne: 24-05-2013, 11:50:25
une bona ca pune...tani edhe 10min te iki ne pushim

sol do dalesh per 10 min knej nga vaqarri te pijme nje kafe me shkume LOL

#5157 ne: 24-05-2013, 12:12:12
une bona ca pune...tani edhe 10min te iki ne pushim

sol do dalesh per 10 min knej nga vaqarri te pijme nje kafe me shkume LOL

Me qumesht panda e pike kafen ti o Mishel ylli  :ide :ide :ide

Pritme se erdha.... Speedy gonzales LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5158 ne: 24-05-2013, 12:32:15
po mendoj ca te ha per dreke

 • Postime: 12743

#5159 ne: 24-05-2013, 13:20:22
Me qumesht panda e pike kafen ti o Mishel ylli  :ide :ide :ide

Pritme se erdha.... Speedy gonzales LOL

sa rre e ti mer burre...me le si peme aty mun ne hyrje te Vaqarrit me lule ne dore....LOL

 • Postime: 12743

#5160 ne: 24-05-2013, 13:20:46
po mendoj ca te ha per dreke

une hengra sallate me domata karstraveca dhe fergese vere

 • Postime: 1281

#5161 ne: 24-05-2013, 13:23:01
une hengra sallate me domata karstraveca dhe fergese vere
si behet?? :)

 • Postime: 12743

#5162 ne: 24-05-2013, 13:29:12
                             Perberesit

Domate
Qepe
Speca jeshil dhe te kuq
Gjize
Majdanoz


                              Menyra e pergatitjes

skuq qepen , hidh specat dhe kaverdisi derisa te skuqen pak (marrin nje ngjyre te kuqe) , me pas shto domatet te prera ne kubike te vegjel. Pasi te kete zier mire hidhi majdanozin te prere dhe hidhi nja dy a tre luge gjize dhe lerete marri valen e fundit dhe me pas ...shijojee thjeshte , pa shpenzime dhe e shijshme

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5163 ne: 24-05-2013, 14:59:26
behet copy pastaj paste LOL

 • Postime: 12743

#5164 ne: 24-05-2013, 15:13:09
pastaj shtrohet ne pajate dhe hahet me pirun, luge ose cte vij per dore

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5165 ne: 24-05-2013, 15:15:09
une se boj me qepe

skuq specat, pastaj hedh domaten e grire ne rende, ne nje tas perzjej gjizen ose djathin e shtyp me vezet dhe ja hedh siper specave pasi e kam fik soben.

Tani qe po bej mhb ushqimi me ra ne mend qe skam dreku akoma

 • Postime: 12743

#5166 ne: 24-05-2013, 15:24:01
une se boj me qepe

skuq specat, pastaj hedh domaten e grire ne rende, ne nje tas perzjej gjizen ose djathin e shtyp me vezet dhe ja hedh siper specave pasi e kam fik soben.

Tani qe po bej mhb ushqimi me ra ne mend qe skam dreku akoma

epo mide mide o ai muhabet...une kshu e boj sic e pershkruva

veze edhe une i hedh kur e bej te thate , nese e le te lengshme nuk i hudh veze

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5167 ne: 24-05-2013, 15:25:55
shto me shume domate dhe behet me e lengshme

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5168 ne: 24-05-2013, 15:26:42
dhe piper te zi dhe 1 thelpi hudher se harrova

 • Postime: 12743

#5169 ne: 24-05-2013, 15:31:26
shto me shume domate dhe behet me e lengshme

po veza nuk ka sens po qe e longshme ...kete po them

nejse se nuk jena me u hap meneresh kush di me gatu

une edhe kto mami me telefon mi mson LOL   :P

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5170 ne: 24-05-2013, 15:39:49
veza e mpiks lengun por nuk e trash e kisha llafin :P

e pse e merr per konkurrence ti?! Une sjam tu hap gje

 • Postime: 12743

#5171 ne: 24-05-2013, 16:10:48
veza e mpiks lengun por nuk e trash e kisha llafin :P

e pse e merr per konkurrence ti?! Une sjam tu hap gje

jo mi jo.,,.po po bejme si eksperte gatimi..si zonja Tefta LOL

 • Postime: 12343
 • Gjinia: Femer

#5172 ne: 24-05-2013, 16:14:17
une sjam eksperte.thjesht thashe si me pelqe mua

 • Postime: 12743

#5173 ne: 24-05-2013, 16:16:24
une sjam eksperte.thjesht thashe si me pelqe mua

mire kur te vish nga une per dreke...ashtu do ta bej me te gjithe ingredientet e nevojshem

piper pa hesap LOL

 • Postime: 1445
 • Gjinia: Femer

#5174 ne: 24-05-2013, 16:25:32
Po nja dy thelpinj hudher nuk i hidhni?

Temat e fundit