Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 210 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 104265

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5225 ne: 26-05-2013, 12:18:27
Tani po bej dreken

 • Postime: 414
 • Gjinia: Mashkull

#5226 ne: 26-05-2013, 15:42:23
Po drekoj me shejtanen e lalit perq

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5227 ne: 26-05-2013, 18:07:55
Tani po bej dreken

Ca bone per dreke

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5228 ne: 26-05-2013, 21:23:09
Ca bone per dreke

turli me perime dhe mish vici ne furre flutur  :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#5229 ne: 26-05-2013, 21:23:43
Po drekoj me shejtanen e lalit perq

 ;) :perqafim

 • Postime: 12743

#5230 ne: 26-05-2013, 23:25:40
po mendoj te fle apo te rri e ca....dileme e nates

#5231 ne: 26-05-2013, 23:26:55
Ja flete nje dite tjeter gone... kshu qe rri dhe ca sa te na vije dhe ne qorri :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5232 ne: 26-05-2013, 23:27:32
Po pres qorrin me Solin :P

 • Postime: 12743

#5233 ne: 26-05-2013, 23:28:22
shume dite po ikin pa kuptuar dhe jemi po prape....sa kot

#5234 ne: 26-05-2013, 23:28:43
I fusim nai treshe pra edhe e presim qorrin te tre une ti dhe mishel  :D

 • Postime: 12743

#5235 ne: 26-05-2013, 23:29:22
mua me perjashtoni nga keto...
zor se me kandis ky lloj qorri

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5236 ne: 26-05-2013, 23:30:03
Te thush ti..e te mos  pranoj une

 • Postime: 12743

#5237 ne: 26-05-2013, 23:32:54
 ^o) ^o)


#5238 ne: 26-05-2013, 23:33:55
Mmmm he mi mishel une qaja hallin e flutures hajde edhe ti  :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5239 ne: 26-05-2013, 23:34:27
 perq

 • Postime: 12743

#5240 ne: 26-05-2013, 23:35:11
ca shkume perdor zakonisht ti sol? apo ia msho ne te thate

#5241 ne: 26-05-2013, 23:36:16
He mi pse ben si e veshtire... :P

 • Postime: 1283

#5242 ne: 26-05-2013, 23:43:10
Shah
Perzgjedhje muzikore ne youtube.

Replikoj rralle ,,,,,,,,,,,,,diku!! :O

#5243 ne: 26-05-2013, 23:44:15
Po nigjoj vokalin acarues te romirit

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5244 ne: 26-05-2013, 23:45:28
po pres te zere gjumi kalamojat.

#5245 ne: 26-05-2013, 23:50:41
Citim nga: flutur lintk=topic=31368.msg1291518#msg1291518 date=1369604728
po pres te zere gjumi kalamojat.
po pres te zere gjumi kalamojat.

Paske mendje te keqe sonte :D

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer

#5246 ne: 26-05-2013, 23:51:44
Eee..shume :P

 • Postime: 12743

#5247 ne: 26-05-2013, 23:56:21
po ve perbindeshin ne gjume

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#5248 ne: 26-05-2013, 23:58:42
po ve perbindeshin ne gjume

..e paske me keq se une me duket.. :D une shtrihem me te..me pare me ze gjumi mua sesa ate :D

 • Postime: 12743

#5249 ne: 26-05-2013, 23:59:30
..e paske me keq se une me duket.. :D une shtrihem me te..me pare me ze gjumi mua sesa ate :D

po e ze mos bej zhurme  :P

Temat e fundit