Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 210 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120491

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5225 ne: 26-05-2013, 12:18:27
Tani po bej dreken

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#5226 ne: 26-05-2013, 15:42:23
Po drekoj me shejtanen e lalit perq

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5227 ne: 26-05-2013, 18:07:55
Tani po bej dreken

Ca bone per dreke

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5228 ne: 26-05-2013, 21:23:09
Ca bone per dreke

turli me perime dhe mish vici ne furre flutur  :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#5229 ne: 26-05-2013, 21:23:43
Po drekoj me shejtanen e lalit perq

 ;) :perqafim

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5230 ne: 26-05-2013, 23:25:40
po mendoj te fle apo te rri e ca....dileme e nates

#5231 ne: 26-05-2013, 23:26:55
Ja flete nje dite tjeter gone... kshu qe rri dhe ca sa te na vije dhe ne qorri :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5232 ne: 26-05-2013, 23:27:32
Po pres qorrin me Solin :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5233 ne: 26-05-2013, 23:28:22
shume dite po ikin pa kuptuar dhe jemi po prape....sa kot

#5234 ne: 26-05-2013, 23:28:43
I fusim nai treshe pra edhe e presim qorrin te tre une ti dhe mishel  :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5235 ne: 26-05-2013, 23:29:22
mua me perjashtoni nga keto...
zor se me kandis ky lloj qorri

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5236 ne: 26-05-2013, 23:30:03
Te thush ti..e te mos  pranoj une

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5237 ne: 26-05-2013, 23:32:54
 ^o) ^o)


#5238 ne: 26-05-2013, 23:33:55
Mmmm he mi mishel une qaja hallin e flutures hajde edhe ti  :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5239 ne: 26-05-2013, 23:34:27
 perq

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5240 ne: 26-05-2013, 23:35:11
ca shkume perdor zakonisht ti sol? apo ia msho ne te thate

#5241 ne: 26-05-2013, 23:36:16
He mi pse ben si e veshtire... :P

 • Postime: 1246
 • Karma: +0/-0

#5242 ne: 26-05-2013, 23:43:10
Shah
Perzgjedhje muzikore ne youtube.

Replikoj rralle ,,,,,,,,,,,,,diku!! :O

#5243 ne: 26-05-2013, 23:44:15
Po nigjoj vokalin acarues te romirit

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5244 ne: 26-05-2013, 23:45:28
po pres te zere gjumi kalamojat.

#5245 ne: 26-05-2013, 23:50:41
Citim nga: flutur lintk=topic=31368.msg1291518#msg1291518 date=1369604728
po pres te zere gjumi kalamojat.
po pres te zere gjumi kalamojat.

Paske mendje te keqe sonte :D

 • Postime: 1452
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5246 ne: 26-05-2013, 23:51:44
Eee..shume :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5247 ne: 26-05-2013, 23:56:21
po ve perbindeshin ne gjume

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#5248 ne: 26-05-2013, 23:58:42
po ve perbindeshin ne gjume

..e paske me keq se une me duket.. :D une shtrihem me te..me pare me ze gjumi mua sesa ate :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#5249 ne: 26-05-2013, 23:59:30
..e paske me keq se une me duket.. :D une shtrihem me te..me pare me ze gjumi mua sesa ate :D

po e ze mos bej zhurme  :P

Temat e fundit