Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 27 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106067

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#650 ne: 06-05-2008, 18:30:12
po dal xhiro diku andej nga shqiperia, me mendje.  :D

#651 ne: 11-05-2008, 13:18:53
po mesoj shqip :)

#652 ne: 11-05-2008, 17:57:11
sapo u shkeputa nga krahet e  dikujt qe sot mori noten 10 me xixa. hahaha. tani jam si neper re ca nga vera e ca nga ajo qe bera.

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#653 ne: 11-05-2008, 19:31:30
po shoh ca foto... :)

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#654 ne: 11-05-2008, 20:26:53
po degjoj TAR

#655 ne: 11-05-2008, 20:31:54
po flas me msn :D

me motren amin pas nje shekulli,kuptohet po me pyet motra cme ke blere LOL

#656 ne: 16-05-2008, 23:58:33
po shoh  TOP GUN dhe Tom Cruise po ben gjena te pista LOLO

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#657 ne: 17-05-2008, 00:00:53
po thaj floket...po pi nje caj ,,po lexoj verdalle,
dhe po degjoj dhe nje melodi te qete.. :)

#658 ne: 17-05-2008, 00:16:20
po shoh film me peshkaqen e peshkabuce me djalin

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#659 ne: 17-05-2008, 08:20:09
Po shikoj dvd e dasmes time dhe po permallohem. puuuu ca ndryshimi kam ba. :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#660 ne: 17-05-2008, 10:18:57
sapoooo  jam zgjuar...po pi cajin e mengjesit :)

#661 ne: 18-05-2008, 00:31:43
po shikoj kaju , nje film vizatimor per femije. ehh cme ka gjet. si nuk pashe njehere nje gje ne kete tv.

 • Postime: 3079
 • Gjinia: Femer

#662 ne: 19-05-2008, 20:44:51
E marr mistrecen me te mire ti laje dhembet, veshe pixhamat dhe ta fus ne gjume. Po thuaj se kjo ka marr gitaren ia ka plas kenges e po ben sikur sme degjon! ^o) LOL

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#663 ne: 19-05-2008, 20:50:21
po pi kafe dhe po degjoj tar :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#664 ne: 21-05-2008, 00:31:07
po shoh ca foto nga bota...( pyjet e Australise konkretisht)

mrekulli..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#665 ne: 21-05-2008, 08:55:40
Po bej detyrat. hmmmmm:

#666 ne: 21-05-2008, 09:48:14
po shoh disa foto album

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#667 ne: 21-05-2008, 21:58:33
po nderroj avatarin...
me ka gjetur belaja me dreamm-in :D :D

#668 ne: 21-05-2008, 22:11:47
po llogaris me motren nje projekt qe e ka ne provim ajo (mqs motra e madhe merret gjithe diten me kete pune,ia ka haberin gjerave :)

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#669 ne: 21-05-2008, 22:29:43
po nderroj avatarin...
më ka gjetur belaja me dreamm-in :D :D

ti te pakten nderrim per nderrim..te gjeje nje te hajrit.. :D

une po degjoj nje cd te roxxete..nderkohe qe po me terheq vemendjen komshija qe po zihet me burrin e saj :@ :@

#670 ne: 21-05-2008, 23:22:28
po degjoj muzike

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#671 ne: 21-05-2008, 23:23:34
po shkembej sms ne cel

#672 ne: 21-05-2008, 23:29:28
do ikesh andej nga po te vijne sms me duket LOL

une asgje..po rri si rob koti se kafet e kane bere te veten...me lane pa gjume


#673 ne: 22-05-2008, 00:00:43
asgje po degjoj ende muzike dhe po pi cigare! po po iki te fle fundja veten demtoj. naten

#674 ne: 22-05-2008, 09:02:10
po degjoj muzik dhe po pres te me vije kafja

Temat e fundit