Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 28 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 104245

#675 ne: 22-05-2008, 10:00:19
po degjoj kenge qejflije

#676 ne: 22-05-2008, 10:10:43
po pi ate kafen e famshme qe me ne fund ma sollen

#677 ne: 22-05-2008, 10:34:12
tani po i bie me dore tavolines, qe te derdh goten e ujit.

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer

#678 ne: 22-05-2008, 10:38:32
Po bej detyrat per sonte. :D

#679 ne: 22-05-2008, 10:56:08
po......po bej reflektim mbi veten

tani e kuptoj sa e ndiej nevojen e dikujt ne shtepi


#680 ne: 22-05-2008, 11:00:32
ke lap-topin me dhe nepermjet tij tere ato rob


po shkruaj sms

#681 ne: 22-05-2008, 11:11:33
une dua nje njeri ta kem ketu sot...se kam nevoje

#682 ne: 22-05-2008, 11:12:20
po mendoj cka capkenja hmmmmm:

#683 ne: 22-05-2008, 11:13:30
po pi kafe.

  • Postime: 18280
  • Gjinia: Femer

#684 ne: 22-05-2008, 11:14:16
Po bej nje dush tani. U ca ndryshimi bera :P

#685 ne: 22-05-2008, 11:23:40
po pc-n me vete do e marresh? LOL


hic

#686 ne: 22-05-2008, 14:39:44
hic ne katror

#687 ne: 22-05-2008, 14:44:33
po ha nje burger

#688 ne: 22-05-2008, 14:59:09
tani do ngrefem e do iki per shtepi!

#689 ne: 22-05-2008, 15:26:11
po shikoj nje film

the princes diary 2

dhe po shkembej sms me zemren time

#690 ne: 22-05-2008, 16:25:37
po mendoj per Mishelin :)

#691 ne: 22-05-2008, 16:40:03
ketu jam e dashur  ketu

#692 ne: 22-05-2008, 16:49:16
sikur.....te pinim nje kafe...dhe te shanim gjithe meshkujt e botes LOL

#693 ne: 22-05-2008, 17:13:45
pse na mbaruan keta tanet qe te merremi me te botes moj?

#694 ne: 22-05-2008, 17:17:04
po te gjithe..ne nje thes i fusim

tere derrat nje turi kane

#695 ne: 22-05-2008, 17:19:42
vallai me intereson derri im dhe derkuci. te tjeret sme pjerdh gjekundi. dale moj se do behem vjehrre dhe do thote nusja apo feckat e tjera edhe per tim bir kshu. pfff kot sthone bota portokall

#696 ne: 22-05-2008, 17:31:19
ahhahah te paskan rene hallet :D

goca ime akoma ska filluar nga keto gjera LOL

  • Postime: 776
  • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 22-05-2008, 17:46:42
Jam tu i kthy pergjigje nje Mistreceje, dhe tu ba nja dy-tre pune te vockla

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer

#698 ne: 23-05-2008, 13:43:40
po ha buke..
kush eshte per sallate greke..bujrem :) :)

  • Postime: 33

#699 ne: 23-05-2008, 13:48:45
 PO DEGJOJ SAMI JUSUF DHE GATI U QOVA TE FALI NAMAZIN E DREKES

Temat e fundit