Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 28 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120154

#675 ne: 22-05-2008, 10:00:19
po degjoj kenge qejflije

#676 ne: 22-05-2008, 10:10:43
po pi ate kafen e famshme qe me ne fund ma sollen

#677 ne: 22-05-2008, 10:34:12
tani po i bie me dore tavolines, qe te derdh goten e ujit.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#678 ne: 22-05-2008, 10:38:32
Po bej detyrat per sonte. :D

#679 ne: 22-05-2008, 10:56:08
po......po bej reflektim mbi veten

tani e kuptoj sa e ndiej nevojen e dikujt ne shtepi


#680 ne: 22-05-2008, 11:00:32
ke lap-topin me dhe nepermjet tij tere ato rob


po shkruaj sms

#681 ne: 22-05-2008, 11:11:33
une dua nje njeri ta kem ketu sot...se kam nevoje

#682 ne: 22-05-2008, 11:12:20
po mendoj cka capkenja hmmmmm:

#683 ne: 22-05-2008, 11:13:30
po pi kafe.

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#684 ne: 22-05-2008, 11:14:16
Po bej nje dush tani. U ca ndryshimi bera :P

#685 ne: 22-05-2008, 11:23:40
po pc-n me vete do e marresh? LOL


hic

#686 ne: 22-05-2008, 14:39:44
hic ne katror

#687 ne: 22-05-2008, 14:44:33
po ha nje burger

#688 ne: 22-05-2008, 14:59:09
tani do ngrefem e do iki per shtepi!

#689 ne: 22-05-2008, 15:26:11
po shikoj nje film

the princes diary 2

dhe po shkembej sms me zemren time

#690 ne: 22-05-2008, 16:25:37
po mendoj per Mishelin :)

#691 ne: 22-05-2008, 16:40:03
ketu jam e dashur  ketu

#692 ne: 22-05-2008, 16:49:16
sikur.....te pinim nje kafe...dhe te shanim gjithe meshkujt e botes LOL

#693 ne: 22-05-2008, 17:13:45
pse na mbaruan keta tanet qe te merremi me te botes moj?

#694 ne: 22-05-2008, 17:17:04
po te gjithe..ne nje thes i fusim

tere derrat nje turi kane

#695 ne: 22-05-2008, 17:19:42
vallai me intereson derri im dhe derkuci. te tjeret sme pjerdh gjekundi. dale moj se do behem vjehrre dhe do thote nusja apo feckat e tjera edhe per tim bir kshu. pfff kot sthone bota portokall

#696 ne: 22-05-2008, 17:31:19
ahhahah te paskan rene hallet :D

goca ime akoma ska filluar nga keto gjera LOL

 • Postime: 776
 • Karma: +8/-0
 • Gjinia: Mashkull

#697 ne: 22-05-2008, 17:46:42
Jam tu i kthy pergjigje nje Mistreceje, dhe tu ba nja dy-tre pune te vockla

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#698 ne: 23-05-2008, 13:43:40
po ha buke..
kush eshte per sallate greke..bujrem :) :)

 • Postime: 33
 • Karma: +0/-0

#699 ne: 23-05-2008, 13:48:45
 PO DEGJOJ SAMI JUSUF DHE GATI U QOVA TE FALI NAMAZIN E DREKES

Temat e fundit