Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 30 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 113953

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#725 ne: 30-05-2008, 21:39:59
jo prifti thotë bëj atë qe them unë dhe jo atë qe bëj unë  :D :D


hahahha ate e thote hoxha me duket :D
anyway..

po degjoj ca kenge te viteve 80 :)
dhe po lexoj ca genjeshtra poshte e lart :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#726 ne: 31-05-2008, 14:31:30
po lexoj nje liber ne lidhje me seksin  :D

#727 ne: 31-05-2008, 14:35:36
po i dergoj nje sms njerit

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#728 ne: 31-05-2008, 14:38:41
capkene ngele tu cu sms e falimentove babin  :D

#729 ne: 31-05-2008, 14:42:53
ehh po ca te besh, i do puna :D :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#730 ne: 31-05-2008, 14:44:07
ehe ske faj jo ske ci ben dhe po te jap divorcin tani mir  vazhdo me ate tjetrin tradhtare  :P

#731 ne: 31-05-2008, 14:47:57
do me japesh divorcin ti eeeee perfitove nga rasti ti qe te ikesh me ndonje tjeter, jo jo s'ka keshtu, mbylle gojen tani se ta tregoj ne shtepi :P :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#732 ne: 31-05-2008, 14:50:26
po po mu sme con asnji per dashni  :D ska shpi e kom shit rri rrugve tani mistrece  :P

#733 ne: 31-05-2008, 14:55:18
pupuupupupup  kujt i flet keshtu ti? s'ke faj jo se te kam duruar shume :P

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#734 ne: 31-05-2008, 14:56:50
Po nje capkenjeje kshu i flitet me embelsi  :P

#735 ne: 31-05-2008, 15:00:30
c'je nje mistrec ti qeeee , po me capkenen nuk te shkon keshtu, degjove? ule koken tani qe mos te flesh me qenin sot LOL LOL

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#736 ne: 31-05-2008, 15:04:28
po  me mir me qenin ai te pakten me kujton me nje te lefur  :P

#737 ne: 31-05-2008, 15:07:54
jo jo mu ndrua mendja se me vjen keq per qenin se e ngacmon ti mistrec tere naten dhe se le rehat LOL

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#738 ne: 31-05-2008, 15:10:43
jo se ngacmoj se pastaj ska me ke te loz e zonja e vetmuar :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#739 ne: 31-05-2008, 15:33:20
po shoh TMF( 90-s, number 1-nes)

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#740 ne: 31-05-2008, 16:51:34
ca esht kjo tmf mi :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#741 ne: 31-05-2008, 16:53:29
ca esht kjo tmf mi :P

kanal muzikor :),( gjeje..ka kenge te bukura 24 ore :)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#742 ne: 31-05-2008, 21:31:44
po pi kafe  :D :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#743 ne: 01-06-2008, 11:33:21
po mundohem te organizoj diten e sotme( me mendje :) :D)

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#744 ne: 02-06-2008, 23:55:28
po degjoj scooter    :D :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#745 ne: 06-06-2008, 09:43:17
Po shikoj "Big Brother England" filloi mbreme u sa u kenaqa :D....dhe po ha pica me redbull...u kenaqa edhe ketej nga forumi... :engjell:

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#746 ne: 07-06-2008, 10:41:02
Po hap emailet dhe posten e punes....uuuhhh kush eshte ai qe i lexon 245 emaile? :(

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#747 ne: 07-06-2008, 10:58:05
Bej select all ...delete ..edhe kryhet puna :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#748 ne: 07-06-2008, 11:00:45
Epo duhet ti lexoj se c'fare don populli...
p.s jam edhe shefja une... :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#749 ne: 07-06-2008, 11:03:48
Haha une e beje ate menyre si te thash ..nuk lodhem shume se ca thot populli :D

Temat e fundit