Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 31 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120155

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 07-06-2008, 11:06:00
Me heq manageri prej pune pastaj...ai eshte siper meje...manageri eshte i madhi ketu... :(..nje dite do ti marr vendin une ati... ;)

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 07-06-2008, 11:07:16
Po pi kafe  :)

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 07-06-2008, 13:48:17
po pi cirenga

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 07-06-2008, 13:51:12
C'fare ishte ajo ore? hmmmmm: :S
Une hic ketu flas ne tel me zemren.. :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 07-06-2008, 13:51:57
Ç'farë ishte ajo ore? hmmmmm: :S
Unë hiç këtu flas ne tel me zemren.. :D
Cigare po e thashe mbrapsht

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 07-06-2008, 13:53:35
 LOL LOL kujtova se mos ka dale ndonje pije e re qe se kam provuar... :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 07-06-2008, 13:54:34
remi remi

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 07-06-2008, 13:55:09
Me heq manageri prej pune pastaj...ai është sipër meje...manageri është i madhi këtu... :(..një ditë do ti marr vendin unë ati... ;)
nese eshte siper teje pa frike se nuk te heq nga puna

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 07-06-2008, 13:58:22
Eshte siper meje ai 100% (burri)...eshte manager i mire te shumten e kohes...por nga nje here...eshte shum cub... LOL

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 07-06-2008, 14:12:10
lum si ai qe eshte siper teje :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 07-06-2008, 14:14:08
Eeehhh ashtu them dhe une...sikur te isha une siper nje here????!!!! :D

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 07-06-2008, 14:21:04
si ma lexove mendimin :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 07-06-2008, 14:23:12
Ta njoh mendjen mire... :D ;)

 • Postime: 1936
 • Karma: +23/-14
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 07-06-2008, 15:00:14
do ishim nje cift  :Dperfekt

#764 ne: 07-06-2008, 15:03:26
po shoh lajmet.

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 07-06-2008, 15:13:14
po haj ca kumlla  :D :P

#766 ne: 07-06-2008, 15:13:59
dua dhe une

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 07-06-2008, 15:19:25
Po shoh nje emision per afersi nderfetare

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 07-06-2008, 15:20:50
mishi nxirre xhepin mi se dun dhe te tjeret pastaj  :P

 • Postime: 1581
 • Karma: +8/-1

#769 ne: 07-06-2008, 19:21:27
Po shoh ndeshjen Zwicer- Ceki.

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#770 ne: 07-06-2008, 20:13:38
Pse re edhe ti percjell futboll ee ...une nuk do ta shikoj mee :D

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 07-06-2008, 21:00:12
po e shikoj Portugali - Turqi

#772 ne: 07-06-2008, 23:37:25
Po shoh bang bang

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 07-06-2008, 23:44:02
hahaha
une po shoh CUFO :D

#774 ne: 07-06-2008, 23:54:03
cufo mbi 18 vjec ? hahahaha

Temat e fundit