Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 31 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 104232

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#750 ne: 07-06-2008, 11:06:00
Me heq manageri prej pune pastaj...ai eshte siper meje...manageri eshte i madhi ketu... :(..nje dite do ti marr vendin une ati... ;)

 • Postime: 7065
 • Gjinia: Femer

#751 ne: 07-06-2008, 11:07:16
Po pi kafe  :)

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#752 ne: 07-06-2008, 13:48:17
po pi cirenga

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#753 ne: 07-06-2008, 13:51:12
C'fare ishte ajo ore? hmmmmm: :S
Une hic ketu flas ne tel me zemren.. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#754 ne: 07-06-2008, 13:51:57
Ç'farë ishte ajo ore? hmmmmm: :S
Unë hiç këtu flas ne tel me zemren.. :D
Cigare po e thashe mbrapsht

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#755 ne: 07-06-2008, 13:53:35
 LOL LOL kujtova se mos ka dale ndonje pije e re qe se kam provuar... :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#756 ne: 07-06-2008, 13:54:34
remi remi

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#757 ne: 07-06-2008, 13:55:09
Me heq manageri prej pune pastaj...ai është sipër meje...manageri është i madhi këtu... :(..një ditë do ti marr vendin unë ati... ;)
nese eshte siper teje pa frike se nuk te heq nga puna

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#758 ne: 07-06-2008, 13:58:22
Eshte siper meje ai 100% (burri)...eshte manager i mire te shumten e kohes...por nga nje here...eshte shum cub... LOL

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#759 ne: 07-06-2008, 14:12:10
lum si ai qe eshte siper teje :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#760 ne: 07-06-2008, 14:14:08
Eeehhh ashtu them dhe une...sikur te isha une siper nje here????!!!! :D

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#761 ne: 07-06-2008, 14:21:04
si ma lexove mendimin :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#762 ne: 07-06-2008, 14:23:12
Ta njoh mendjen mire... :D ;)

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#763 ne: 07-06-2008, 15:00:14
do ishim nje cift  :Dperfekt

#764 ne: 07-06-2008, 15:03:26
po shoh lajmet.

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#765 ne: 07-06-2008, 15:13:14
po haj ca kumlla  :D :P

#766 ne: 07-06-2008, 15:13:59
dua dhe une

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#767 ne: 07-06-2008, 15:19:25
Po shoh nje emision per afersi nderfetare

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#768 ne: 07-06-2008, 15:20:50
mishi nxirre xhepin mi se dun dhe te tjeret pastaj  :P

 • Postime: 1580

#769 ne: 07-06-2008, 19:21:27
Po shoh ndeshjen Zwicer- Ceki.

 • Postime: 4261

#770 ne: 07-06-2008, 20:13:38
Pse re edhe ti percjell futboll ee ...une nuk do ta shikoj mee :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#771 ne: 07-06-2008, 21:00:12
po e shikoj Portugali - Turqi

#772 ne: 07-06-2008, 23:37:25
Po shoh bang bang

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#773 ne: 07-06-2008, 23:44:02
hahaha
une po shoh CUFO :D

#774 ne: 07-06-2008, 23:54:03
cufo mbi 18 vjec ? hahahaha

Temat e fundit