Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 32 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 120152

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 08-06-2008, 00:02:58
:P tani po shof Cufo X2 :D

#776 ne: 08-06-2008, 00:12:06
ahahaha kujdes duret mbi tastiere hahahaha

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 08-06-2008, 00:14:46
hahaha me njeren dor po shkruj tani  :P :P

#778 ne: 08-06-2008, 00:15:59
hahahaha lere se e qelbe muhabetin hahaha deri ktu i erdhi era hahahaha

 • Postime: 2648
 • Karma: +67/-6
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 08-06-2008, 00:18:11
me agje fare,,ehe,me diqka qe nuk ben te tregohet,,ahaha

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 08-06-2008, 00:20:23
hapa nje faqe sec em dolen ca goca lakuriq po i studioj  hmmmmm:

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 08-06-2008, 00:23:27
hahahaha lere se e qelbe muhabetin hahaha deri këtu i erdhi era hahahaha
hahaha tani u ul cik ritmi si mu duk njona si Mishel e ngrita ritmin e punes  :D :D :P

#782 ne: 08-06-2008, 00:25:10
hej po i ngaterron gjerat me duket. hemmm une jam pertej ekranit dmth

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 08-06-2008, 00:30:12
shaka bera obbo sa seriozisht e more normale qe pertej ekranit ishe

#784 ne: 08-06-2008, 00:36:37
e de ate thashe . thjesht ta specifikova ehe

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 08-06-2008, 19:23:44
po fluturoj me mendje

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 08-06-2008, 21:13:05
Po mundohem te heq pijen nga koka....uuuhhh sa veshtire qenka bre... :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 09-06-2008, 11:59:07
po bej esse

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 09-06-2008, 12:32:21
po bëj esse
Tani edhe une ate po bej......HELP....ME .... :S

#789 ne: 09-06-2008, 13:45:28
hic po rri...si trung pemen

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 09-06-2008, 13:49:10
Tani edhe unë atë po bëj......HELP....ME .... :S
Say me topic than i see if i help you

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 09-06-2008, 13:49:22
merzitur  :S

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 09-06-2008, 14:03:42
Say me topic than i see if i help you
Jeta ne pune...dhe duhet te kete 8000 fjale...tani i kam mbaruar 3000 dhe duhet te mbaroj deri te Enjten... :( :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 09-06-2008, 14:04:59
Jeta ne pune...dhe duhet te këtë 8000 fjale...tani i kam mbaruar 3000 dhe duhet te mbaroj deri te Enjten... :( :D
Qenka teme e veshtire po munda do te ndihmoj

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 09-06-2008, 14:06:35
E pra ne pune jam dhe nuk di te shkruaj 8000 fjale...por jam e detyruar sepse per ndryshe shkolla shkoi kot.. :S :(

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 09-06-2008, 14:07:53
po laj lopen

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 09-06-2008, 14:11:15

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 09-06-2008, 14:23:15
pse qesh mi se ke la nai her lopen ti sja ke lar cicat  :P

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 09-06-2008, 14:36:42
te them te drejten jo...nuk ka lope ketej nga une vec gomar.. :D

 • Postime: 238
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 09-06-2008, 14:41:02
pranaj je kaq e zgjut ti LOL LOL

Temat e fundit