Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 32 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 104212

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#775 ne: 08-06-2008, 00:02:58
:P tani po shof Cufo X2 :D

#776 ne: 08-06-2008, 00:12:06
ahahaha kujdes duret mbi tastiere hahahaha

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#777 ne: 08-06-2008, 00:14:46
hahaha me njeren dor po shkruj tani  :P :P

#778 ne: 08-06-2008, 00:15:59
hahahaha lere se e qelbe muhabetin hahaha deri ktu i erdhi era hahahaha

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#779 ne: 08-06-2008, 00:18:11
me agje fare,,ehe,me diqka qe nuk ben te tregohet,,ahaha

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#780 ne: 08-06-2008, 00:20:23
hapa nje faqe sec em dolen ca goca lakuriq po i studioj  hmmmmm:

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#781 ne: 08-06-2008, 00:23:27
hahahaha lere se e qelbe muhabetin hahaha deri këtu i erdhi era hahahaha
hahaha tani u ul cik ritmi si mu duk njona si Mishel e ngrita ritmin e punes  :D :D :P

#782 ne: 08-06-2008, 00:25:10
hej po i ngaterron gjerat me duket. hemmm une jam pertej ekranit dmth

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#783 ne: 08-06-2008, 00:30:12
shaka bera obbo sa seriozisht e more normale qe pertej ekranit ishe

#784 ne: 08-06-2008, 00:36:37
e de ate thashe . thjesht ta specifikova ehe

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#785 ne: 08-06-2008, 19:23:44
po fluturoj me mendje

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#786 ne: 08-06-2008, 21:13:05
Po mundohem te heq pijen nga koka....uuuhhh sa veshtire qenka bre... :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#787 ne: 09-06-2008, 11:59:07
po bej esse

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#788 ne: 09-06-2008, 12:32:21
po bëj esse
Tani edhe une ate po bej......HELP....ME .... :S

#789 ne: 09-06-2008, 13:45:28
hic po rri...si trung pemen

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#790 ne: 09-06-2008, 13:49:10
Tani edhe unë atë po bëj......HELP....ME .... :S
Say me topic than i see if i help you

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#791 ne: 09-06-2008, 13:49:22
merzitur  :S

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#792 ne: 09-06-2008, 14:03:42
Say me topic than i see if i help you
Jeta ne pune...dhe duhet te kete 8000 fjale...tani i kam mbaruar 3000 dhe duhet te mbaroj deri te Enjten... :( :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#793 ne: 09-06-2008, 14:04:59
Jeta ne pune...dhe duhet te këtë 8000 fjale...tani i kam mbaruar 3000 dhe duhet te mbaroj deri te Enjten... :( :D
Qenka teme e veshtire po munda do te ndihmoj

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#794 ne: 09-06-2008, 14:06:35
E pra ne pune jam dhe nuk di te shkruaj 8000 fjale...por jam e detyruar sepse per ndryshe shkolla shkoi kot.. :S :(

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#795 ne: 09-06-2008, 14:07:53
po laj lopen

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#796 ne: 09-06-2008, 14:11:15

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#797 ne: 09-06-2008, 14:23:15
pse qesh mi se ke la nai her lopen ti sja ke lar cicat  :P

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#798 ne: 09-06-2008, 14:36:42
te them te drejten jo...nuk ka lope ketej nga une vec gomar.. :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#799 ne: 09-06-2008, 14:41:02
pranaj je kaq e zgjut ti LOL LOL

Temat e fundit