×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 103071

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#800 ne: 09-06-2008, 14:42:30
hahhaha si ti pra.. :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#801 ne: 09-06-2008, 14:43:05
me dicka

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#802 ne: 09-06-2008, 14:43:38
un merrem me lop jo me gomar :P:P  ^o)

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#803 ne: 09-06-2008, 14:44:13
Edhe une merrem me dicka qe nuk thuhet lehte :D

 • Postime: 4261

#804 ne: 09-06-2008, 14:45:18
Po merrem me ca letra ketu ...pff c'me ka lodh :D

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#805 ne: 09-06-2008, 14:47:00
po ngushlloj charlien se sja var em trendafili  :D :D

 • Postime: 4261

#806 ne: 09-06-2008, 14:47:39
Hahahah...i shkreti ti :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#807 ne: 09-06-2008, 20:07:38
Une hic po bej detyrat dhe pi redbull... :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#808 ne: 09-06-2008, 20:59:16
po pi birra dhe po bej sherre  :D :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#809 ne: 09-06-2008, 22:12:45
Une shkruaj ese ....ppppppppfffffff fff  :(

#810 ne: 10-06-2008, 13:35:10
une po shkruaj ne Gtalk...si dhe po punoj kur kam te tille... :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#811 ne: 10-06-2008, 14:22:47
Tani asgje relax :engjell:

 • Postime: 4261

#812 ne: 10-06-2008, 14:25:19
Ik meso ore ti :D


Une po merrem me ca njerz te kot tani nuk me lene rehat pfff :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#813 ne: 10-06-2008, 14:27:09
Ate po bej...ooff
Ti gjeje rrugen e zgjidhjes.. :D

 • Postime: 4261

#814 ne: 10-06-2008, 14:28:02
Ate po mundohem edhe une :D :D

Po kot kot eshte

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#815 ne: 10-06-2008, 14:28:43
talking with my girl :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#816 ne: 10-06-2008, 14:29:39
Lucky you :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#817 ne: 10-06-2008, 14:30:47
Of course :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#818 ne: 10-06-2008, 14:32:34
EEEEEHHHH all right for some... :(

 • Postime: 4836
 • Gjinia: Mashkull

#819 ne: 10-06-2008, 14:45:01
po i bije me dore tastjeres. :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#820 ne: 11-06-2008, 08:26:55
Po behem gati per pune.. :( :D

#821 ne: 11-06-2008, 09:42:50
Pune shume pune...po une jam bere si robot... :P

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#822 ne: 11-06-2008, 09:44:29
Lexoj email-et e punes...shume qenkan...pppppppppp ffffffffff...boring :D

#823 ne: 11-06-2008, 09:54:00
po lexoj gazeten online  :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#824 ne: 11-06-2008, 09:55:23
Sa mire :D....c'po thote? :D

Temat e fundit