Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 34 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 105877

#825 ne: 11-06-2008, 10:04:38
gjera te pergjithshme....pff ff ta bejne mendjen dhalle

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#826 ne: 11-06-2008, 10:05:47
Ashtu eshte...tani po pergatitem per nje mbledhje,,, :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#827 ne: 11-06-2008, 13:15:52
Po flas, dhe jam i pergjumur

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#828 ne: 11-06-2008, 13:49:01
Po punoj dhe kam nje dhimbie koke...

#829 ne: 11-06-2008, 13:50:09
po behem gati per nje mbledhje pffffff keto gjera me lodhin trurin

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#830 ne: 11-06-2008, 14:13:37
po behem gati per mbledhje me mishin  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#831 ne: 11-06-2008, 15:13:48
Po flas me ,,,, :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#832 ne: 11-06-2008, 15:33:18
Po shoh postimet ktej :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#833 ne: 11-06-2008, 15:34:35
Si te duken? :D

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#834 ne: 11-06-2008, 15:36:38
mire ka ecur shkenca goxha ka perparuar teknologjia :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#835 ne: 11-06-2008, 15:37:43
mirë ka ecur shkenca goxha ka perparuar teknologjia :)
LOL lodhje:

 • Postime: 4261

#836 ne: 11-06-2008, 15:41:22
Cke ti qe e hedh kete "lodhje:" sikur frik me duket :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#837 ne: 11-06-2008, 15:43:46
jo ore nuk eshte frik vecse hera e pare qe foli si duhet ai robi,,, :D

 • Postime: 4261

#838 ne: 11-06-2008, 15:45:56
Pse kishte fol gje keq me heret ky ee ? :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#839 ne: 11-06-2008, 15:49:58
eehhh te shkuara te harruara them unaa,,, :D
Tani po behem gati per ne shtepi,,,ppff mezi pres,,,te fle,,, :(

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#840 ne: 11-06-2008, 19:54:02
po plotesoj nje fjalekryq  :)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#841 ne: 12-06-2008, 09:27:12
Behem gati per pune,,,pppfff sa pertoj,, :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#842 ne: 12-06-2008, 09:43:42
Po rregulloj nja dy disqe ne pun...:)

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#843 ne: 12-06-2008, 09:44:44
Ne rruge jam po shkoj ne pune,,, :D,,,,uuuuhhhh sa ftohte sot ketu,,,

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#844 ne: 12-06-2008, 09:49:09
Vertet ketu eshte shum vap :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#845 ne: 12-06-2008, 09:50:14
Ktu bie shi dhe me pallto po vdes se ftohti,,,,pppff

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#846 ne: 12-06-2008, 22:15:28
po shkarkoj muzike  :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#847 ne: 12-06-2008, 22:27:27
Tani po flas me lepurushin tim,,,,eehhh sa mire eshte ,,, :D

#848 ne: 13-06-2008, 12:46:52
po lexoj shtypin e dites.... ^o)

#849 ne: 13-06-2008, 20:54:15
po...me duhet te zbrasja canten por po e mbush prape....gjera qe me nevojiten per rruges neser ,paret,celsat,karta krediti,ushqim pakez sa per trenin,etje etje

Temat e fundit