Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 35 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 113949

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#850 ne: 13-06-2008, 20:55:29
ci do paret kur ke credit card??? :P

#851 ne: 13-06-2008, 20:57:16
ci do paret kur ke credit card??? :P
po kur te ble ndonje sanduic ose uje me se ta paguaj me syte e mi :D

duhet dhe parja e vogel me vete dhe kartat e kreditit une te pakten keshtu jam mesuar :D

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#852 ne: 13-06-2008, 20:58:41
:P Pall Ariu Jet Qefliu Ju Andej :D

#853 ne: 13-06-2008, 21:13:09
:P Pall Ariu Jet Qefliu Ju Andej :D

jo jo une jam palle ariu.....se sme kerkohet llogari vet zot vet shkop i vetes :)

ne fakt neser dua te shkoj ne Münih tek muzeu i BMW pasi e kam marken time te preferuar kete makine.

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#854 ne: 13-06-2008, 21:14:50
jo jo unë jam [përmirësoje fjalorin!] ariu.....se sme kërkohet llogari vet zot vet shkop i vetes :)

ne fakt nesër dua te shkoj ne Münih tek muzeu i BMW pasi e kam marken time te preferuar këtë makine.
Sidoqofte vet mund te jesh e zonja e vetes ama te shperblehet mundi andej per kete e thashe,dhe i kam iant ata qe jane me pune te mire,jetojne qe anohen dhe qahen me jeten andej.

#855 ne: 13-06-2008, 21:16:18
Sidoqoftë vet mund të jesh e zonja e vetes ama te shpërblehet mundi andej për këtë e thashë,dhe i kam iant ata qe janë me pune te mirë,jetojne qe anohen dhe qahen me jetën andej.

larg qofte ketu me mungon vetem koha....per te bere gjera.

Ne fakt ketej po te duash dhe sido te punosh prape e ben jeten se kam shume mundesi argetimi.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#856 ne: 14-06-2008, 20:31:24
tu pa ndeshjen

greqi-rusi

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#857 ne: 14-06-2008, 20:33:45
po degjoj ca remixe   :fershellime

raggaeton wow

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#858 ne: 14-06-2008, 20:34:25
eeehhh c'na gjeti me kete futboll,,, pagjume: pagjume:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#859 ne: 14-06-2008, 20:35:52
Hahah...me mire per ju grate sepse ne burrat e kemi harruar tradhetin te pakten kete muaj :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#860 ne: 14-06-2008, 20:37:01
 LOL LOL :party) :party) metelefono)

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#861 ne: 24-06-2008, 12:31:04
po shof kot

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#862 ne: 24-06-2008, 12:32:25
une :potelefonoj :potelefonoj :'( :engjell:

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#863 ne: 24-06-2008, 13:07:30
Une po numroj leket shikoj sa zhiro kam ber deri tani :P Po ti flori pse po qan?Kush te merziti,,,se do ta vras fare :@

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#864 ne: 24-06-2008, 13:12:22
zuzuna je ber fatorino mi  :P

 • Postime: 577
 • Karma: +0/-1
 • Gjinia: Femer

#865 ne: 24-06-2008, 13:38:37
Po mo,,,ke ndonji porosi ti :P

#866 ne: 24-06-2008, 14:21:43
po  vete te nxjerr buken e gojes hahaha

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#867 ne: 24-06-2008, 16:08:13
hic lexoj forumin,,shume gjera interesante ketej,,, :engjell:

 • Postime: 692
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#868 ne: 24-06-2008, 16:08:48
lexoj ca gjera ktej

#869 ne: 24-06-2008, 16:09:40
po  vete te nxjerr buken e gojes hahaha
dale se po vij dhe une :)

puc puc fort

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#870 ne: 24-06-2008, 16:10:19
Po pi dhall

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#871 ne: 26-06-2008, 14:30:19
po vras mendjen..

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#872 ne: 26-06-2008, 14:38:14
Po degjoj cd time te preferuar,,,

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#873 ne: 26-06-2008, 14:39:38
Asgje tjeter  :(

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#874 ne: 26-06-2008, 14:40:52
do qe ti degjojme bashke keto kenge??,,,,jane mallengjyese shume,,, :(

Temat e fundit