Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 36 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 113948

 • Postime: 1007
 • Karma: +6/-0
 • Gjinia: Femer

#875 ne: 26-06-2008, 14:42:08
OK veri :perqafim

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#876 ne: 26-06-2008, 14:44:56
eehhh e di ti duhet te iki,,,,, :S,,,me duket jam in trouble,,,,big trouble,,,,, ^o) :perqafim

#877 ne: 26-06-2008, 17:59:31
po lexoj andej ketej neper forum

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#878 ne: 26-06-2008, 18:01:58
po studioj per provimin

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#879 ne: 26-06-2008, 18:05:27
po pres mishin ke pia  :P

#880 ne: 26-06-2008, 18:12:06
e te duhet te presesh ca  :D

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#881 ne: 26-06-2008, 18:41:59
ok

#882 ne: 26-06-2008, 18:42:35
po degjoj muzike  :engjell:

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#883 ne: 26-06-2008, 20:38:30
nje sy ketu e nje sy ne televizor tu pa ndeshjen. :D

#884 ne: 26-06-2008, 20:42:48
si eshte rezultati meqe ra llafi

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#885 ne: 26-06-2008, 20:44:24
Tani fillon

#886 ne: 26-06-2008, 20:48:05
hahahhaha./// sa inat qe si shoh dot..ngela tu u zgjat si majmun neper tela me pa nga lokali ngjitur hahahahha....ja do ngrihem ta shoh...spanja me rusine luan sot???

 • Postime: 80
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#887 ne: 26-06-2008, 20:49:20
po behem gati te iki ...

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#888 ne: 26-06-2008, 22:20:28
..po ndertoj  nje gardh mendimesh hmmmmm:

 • Postime: 1431
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#889 ne: 26-06-2008, 22:25:23
po degjoj bla bla bla

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#890 ne: 26-06-2008, 22:27:06
po shikoj ndeshjen,,,u cmenda per zoten para kohe,,,, :(

#891 ne: 26-06-2008, 22:44:58
me iku truri qe s'beri nje gol rusi....3 - 0 ...pffffff

iku dhe Hirushja e kampionatit hahahah

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#892 ne: 27-06-2008, 00:24:34
po lexoj dicka nga jeta e Charles Dickens.. :)

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#893 ne: 27-06-2008, 01:12:55
Me njeren dore po shtyp mausin me tjetren dore po perkedhel diqka
nuke thone kot njera dore ndimon tjetren  hmmmmm:

#894 ne: 27-06-2008, 01:17:02
po thuje cpo perkedhel o i uruar hahahahaha se sngeli i madh e i vogel qe je tu e bo doren kallo hahahahaha. ehh moj vape ci ke bere njerezve hahaha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#895 ne: 27-06-2008, 01:21:58
Kam nje mace te vogel fare ajo ben mjauuu dhe une e perkedhel me dore dhe ajo nga agresive zbutet hmmmmm:

#896 ne: 27-06-2008, 01:23:43
hahahahahaha kshu eshte kur i dedikohesh kafshe  te buta hahahaha

 • Postime: 155
 • Karma: +0/-0

#897 ne: 27-06-2008, 01:26:31
Kur nevrikoset ajo me hidhet drejt e ne fyt nese nuk bej perkedheljen per ta zbutur me hengri fare  hmmmmm:

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#898 ne: 27-06-2008, 12:54:54
une hic po lexoj nje reviste,,,, :)

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#899 ne: 30-06-2008, 08:57:58
Po shoh "Big Brother",,,,England,,,dhe po bej gati mengjesin e goces,, :)

Temat e fundit