Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 37 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106035

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#900 ne: 30-06-2008, 09:48:44
Po punoj :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#901 ne: 30-06-2008, 09:52:43
pune eshte dhe ajo e imja re ti,,, :D

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#902 ne: 30-06-2008, 09:54:03
 LOL  LOL :perqafim

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#903 ne: 30-06-2008, 09:54:44
 :) :) :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#904 ne: 30-06-2008, 12:11:35
ne ikje e siper...perjashta :)

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#905 ne: 30-06-2008, 13:13:09
Po postoj...

 • Postime: 1460

#906 ne: 30-06-2008, 16:21:26
Cuditerisht edhe une ate po bej  :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#907 ne: 30-06-2008, 16:22:34
une po bej papuce :D

 • Postime: 4261

#908 ne: 30-06-2008, 16:26:39
Po postoj...

Mendova kishe po prashit ne ara LOL

 • Postime: 1460

#909 ne: 30-06-2008, 16:30:05
Jo jo po leron ne are LOL

#910 ne: 30-06-2008, 16:35:16
po me lerohen nervat

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#911 ne: 30-06-2008, 17:18:28
po me lerohen nervat

U & me both..

 • Postime: 239
 • Gjinia: Mashkull

#912 ne: 30-06-2008, 17:20:50
po mas temperaturen me esht rrit

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#913 ne: 30-06-2008, 22:55:13
asgje te vlefshme :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#914 ne: 30-06-2008, 22:56:26
po hekurosi,,,ppff,,, :)

 • Postime: 210
 • Gjinia: Femer

#915 ne: 01-07-2008, 00:13:55
Veç me forumin me asgje tjeter..

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#916 ne: 06-07-2008, 23:11:04
po hekurosi,,,ppff,,, :)

te te sjell nje kemishe timen? :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#917 ne: 06-07-2008, 23:14:06
tani po ha buke me njeren dore tjetren ketu ne forum :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#918 ne: 06-07-2008, 23:18:01
po i bej qejfin gruas  :D :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#919 ne: 06-07-2008, 23:23:09
vec mire ja ben :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#920 ne: 06-07-2008, 23:25:45
veç mirë ja bën :D

LOL

po eeeee????

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#921 ne: 06-07-2008, 23:29:08
ku ka me mire :D

 • Postime: 1431
 • Gjinia: Mashkull

#922 ne: 06-07-2008, 23:30:16
po i bej shoqeri gruaqs  :D :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#923 ne: 07-07-2008, 11:44:26
asgje te vlefshme faktikisht.. :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#924 ne: 07-07-2008, 11:46:58
Po shoh "This morning"

Temat e fundit