Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 38 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 106033

 • Postime: 1580

#925 ne: 10-07-2008, 22:00:24
Po bej muhabet :D :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#926 ne: 10-07-2008, 22:04:05
Po shikoj Big Brother,,,ehh

 • Postime: 187
 • Gjinia: Mashkull

#927 ne: 10-07-2008, 22:31:35
Po ha shalqi!

    Ne kete vape, eshte e vetmja zgjidhje :P

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#928 ne: 10-07-2008, 22:59:42
Po lexoj,, :S

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#929 ne: 10-07-2008, 23:11:47
cfar po lexon ti

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#930 ne: 10-07-2008, 23:16:03
nje liber per shkollen qe do filloj ne Shtator,, :S

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#931 ne: 10-07-2008, 23:17:50
akoma ne shkolle ti sa vjece je ti

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#932 ne: 10-07-2008, 23:19:14
une gati 22,,,

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull

#933 ne: 10-07-2008, 23:43:33
u besfsh njeqind,,eheh

Po navogoj per Ebooke..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#934 ne: 10-07-2008, 23:44:39
Po shikoj "Grey's anatomy",,

 • Postime: 691
 • Gjinia: Mashkull

#935 ne: 11-07-2008, 09:38:56
Po pi kafe pastaj shume pune..

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#936 ne: 11-07-2008, 09:41:54
Po behem gati te dal,,pune shume sot,,,

 • Postime: 1209
 • Gjinia: Mashkull

#937 ne: 11-07-2008, 11:05:13
me pregatitjen e kafes se dyte....me ka len gruja pa kafe sot :D

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#938 ne: 11-07-2008, 11:36:06
Po shikoj tv,,

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#939 ne: 12-07-2008, 14:06:56
Po shikoj fejesen time,,, :(

 • Postime: 1936
 • Gjinia: Mashkull

#940 ne: 12-07-2008, 14:11:24
une dasmen tend :Pe

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#941 ne: 13-07-2008, 10:15:32
Po shikoj "Hollyoaks",,, :)

 • Postime: 577
 • Gjinia: Femer

#942 ne: 13-07-2008, 13:02:33
Po :potelefonoj

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#943 ne: 16-07-2008, 21:53:46
Po shikoj Big Brother,,,

#944 ne: 18-07-2008, 01:44:15
po degjoj nje kenge qe me vjen shume reale-te ndjej te huaj, i dashur vone zemra u ftoh....thua???

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#945 ne: 18-07-2008, 10:57:35
Po degjoj kenge koti gjynafi,,,,po emaili neper bote,,,

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#946 ne: 20-07-2008, 16:09:33
Po shikoj T4 on the beach,,,dhe po degjoj kenge gjynofi,,

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#947 ne: 20-07-2008, 23:48:54
duke mesuar per provimet e fundit qe kam neser

#948 ne: 21-07-2008, 13:36:55
duke pare fotot e plazhit...sa te lumtur e shoh veten te pasqyruar ehhhh...sikur te mundja ende te isha atje

 • Postime: 18279
 • Gjinia: Femer

#949 ne: 21-07-2008, 16:57:01
Po bej lazanja per darke,,,eehh,,

Temat e fundit