Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

 Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

   Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

  · 5814 · 180938

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  ne: 07-07-2006, 04:46:48
  Temë e re!

  Ju lutem mos e kanibalizoni... ashtu banalizoni d.m.th. :P

  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #1 ne: 07-07-2006, 06:38:04
  ehhhhhh
  me nje kopuk ashtu klient desha me thene :D

  • Postime: 3075
  • Karma: +4/-0
  • Gjinia: Femer

  #2 ne: 07-07-2006, 06:40:20
  me asgje vetem po rri ketu ne kompujter dhe po ndegjoj muzike

  #3 ne: 07-07-2006, 06:45:31
  Gjendem ne nje laborator te nje fakultetit ne Gjermani dhe po merrem me nje eksperiment po nuk jua tregoj sepse eshte e fshehte dhe nuk lejohet...po bej punen e diplomes-Kur acarohem hyj ne Bar kafe..

  • Postime: 7093
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #4 ne: 07-07-2006, 06:59:05
  Lexoj informacione te ndryshme te wikipedia.

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #5 ne: 08-11-2006, 01:55:57
  Po merrem me nje projekt te madh qe duhet te bej per ne shkolle mi nxorri trute fare. :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #6 ne: 08-11-2006, 01:57:49
  Ca projekti moj.....pa he ta shikojme sa i madh eshte apo sa po e ekzagjeron.....

  Une po paguj billat :S

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #7 ne: 08-11-2006, 02:00:51
  eshte i madh edhe i rendesishem 15% e notes finale  :D duhet dorzuar te enjte po skam bere as gjysmen e punes akoma  :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #8 ne: 08-11-2006, 02:13:52
  do ndihme......:D

  Une akoma me billa une u mbulova ne letra :D

  • Postime: 2208
  • Karma: +13/-1
  • Gjinia: Femer

  #9 ne: 08-11-2006, 02:31:17
  Lisa ik nje ore e me pare qe ketu.
  ah cte ben forumi kisha shkruar 2 faqe ne komp po i mbylla dhe harrova ti sejvoj  :D me iku gjithe ajo pune kot  :S

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #10 ne: 08-11-2006, 07:53:49
  përveç forumit  ^o)

  po jam dhe ne chat :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #11 ne: 08-11-2006, 15:16:01
  .....Jam pushim se si po me duket vetja ...ndjenje e cuditshme , sukur nuk kam me se merrem...dola qe ne 6 eca deri te parku shkova mora nje kafe dhe erdha ne shtepi....tani po p kafene qe me ka mbetur   po shikoj "Greg show" dhe po shkruaj ne forum

  • Postime: 7521
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #12 ne: 08-11-2006, 15:58:46
  Vec forumit  po i jap doren e fundit nje kontrate qe ma ka hapur fare mendjen............ . :)

  • Postime: 4266
  • Karma: +73/-57

  #13 ne: 08-11-2006, 16:08:41
  Perveq forumit ...  hmmmmm: edhe  Msn :D

  • Postime: 4008
  • Karma: +5/-0
  • Gjinia: Femer

  #14 ne: 08-11-2006, 16:38:00
  Jam ne librari! :D


  • Postime: 776
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #15 ne: 08-11-2006, 18:06:27
  jam ne zyre pres nje telefon dhe tja fus nje gjumi   pagjume:

  • Postime: 1581
  • Karma: +8/-1

  #16 ne: 08-11-2006, 18:23:51
  Po shoh televizor njekohesisht dhe po mesoj cik :D

  • Postime: 3003
  • Karma: +5/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #17 ne: 08-11-2006, 19:53:06
  Jam duke shkrujt nji projekt ne "marketing" dhe po vjedh ca informata ne internet. :D

  • Postime: 651
  • Karma: +1/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #18 ne: 08-11-2006, 21:11:36
  - =  S W A T  2 0 0 5  = -

  • Postime: 5459
  • Karma: +3/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #19 ne: 08-11-2006, 21:13:23
  jam ne pune :(
  mjer shefi me mua LOL

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #20 ne: 08-11-2006, 22:38:43
  po dhe forum dhe tu duke pare ndeshjen  :D

  • Postime: 7978
  • Karma: +18/-8
  • Gjinia: Femer

  #21 ne: 10-11-2006, 16:04:12
  po bej sikur lexoj gjoja po aha nuk e paskam fare mendjen aty....lexoj dhe nuk e di se ca po lexoj :S

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #22 ne: 10-11-2006, 21:49:02
  dhe ne chat tek shqiperia  ;)

  • Postime: 3782
  • Karma: +16/-2
  • Gjinia: Mashkull

  #23 ne: 13-11-2006, 11:59:35
  Po kerkoj cigaren, qe dreqi e di se ku e vura.  :@  Ky apartamenti im ka nje konfiguracion te tille qe eshte gati e pamundur te gjesh dicka te vogel. Eshte, si i thone fjales, si te kerkosh gjilperen ne kashte.  ><

  Si perfundim, them te ndjek ate praktiken qe gjithmone me ka dhene rezultat: do ta le te dale vete ne drite, pra te pres deri sa ta gjej aksidentalisht. Nderkohe, u pa puna, po ndez nje cigare tjeter nga paketa.

  • Postime: 66
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Femer

  #24 ne: 13-11-2006, 15:22:54
  Po chat pak  :D

  Temat e fundit