×
Hyrja
Profili

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5787 · 103103

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

ne: 07-07-2006, 04:46:48
Temë e re!

Ju lutem mos e kanibalizoni... ashtu banalizoni d.m.th. :P

 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#1 ne: 07-07-2006, 06:38:04
ehhhhhh
me nje kopuk ashtu klient desha me thene :D

 • Postime: 3096
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 07-07-2006, 06:40:20
me asgje vetem po rri ketu ne kompujter dhe po ndegjoj muzike

#3 ne: 07-07-2006, 06:45:31
Gjendem ne nje laborator te nje fakultetit ne Gjermani dhe po merrem me nje eksperiment po nuk jua tregoj sepse eshte e fshehte dhe nuk lejohet...po bej punen e diplomes-Kur acarohem hyj ne Bar kafe..

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 07-07-2006, 06:59:05
Lexoj informacione te ndryshme te wikipedia.

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 08-11-2006, 01:55:57
Po merrem me nje projekt te madh qe duhet te bej per ne shkolle mi nxorri trute fare. :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 08-11-2006, 01:57:49
Ca projekti moj.....pa he ta shikojme sa i madh eshte apo sa po e ekzagjeron.....

Une po paguj billat :S

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 08-11-2006, 02:00:51
eshte i madh edhe i rendesishem 15% e notes finale  :D duhet dorzuar te enjte po skam bere as gjysmen e punes akoma  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 08-11-2006, 02:13:52
do ndihme......:D

Une akoma me billa une u mbulova ne letra :D

 • Postime: 2214
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 08-11-2006, 02:31:17
Lisa ik nje ore e me pare qe ketu.
ah cte ben forumi kisha shkruar 2 faqe ne komp po i mbylla dhe harrova ti sejvoj  :D me iku gjithe ajo pune kot  :S

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 08-11-2006, 07:53:49
përveç forumit  ^o)

po jam dhe ne chat :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 08-11-2006, 15:16:01
.....Jam pushim se si po me duket vetja ...ndjenje e cuditshme , sukur nuk kam me se merrem...dola qe ne 6 eca deri te parku shkova mora nje kafe dhe erdha ne shtepi....tani po p kafene qe me ka mbetur   po shikoj "Greg show" dhe po shkruaj ne forum

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#12 ne: 08-11-2006, 15:58:46
Vec forumit  po i jap doren e fundit nje kontrate qe ma ka hapur fare mendjen............ . :)

 • Postime: 4261

#13 ne: 08-11-2006, 16:08:41
Perveq forumit ...  hmmmmm: edhe  Msn :D

 • Postime: 4008
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 08-11-2006, 16:38:00
Jam ne librari! :D


 • Postime: 776
 • Gjinia: Mashkull

#15 ne: 08-11-2006, 18:06:27
jam ne zyre pres nje telefon dhe tja fus nje gjumi   pagjume:

 • Postime: 1580

#16 ne: 08-11-2006, 18:23:51
Po shoh televizor njekohesisht dhe po mesoj cik :D

 • Postime: 3003
 • Gjinia: Mashkull

#17 ne: 08-11-2006, 19:53:06
Jam duke shkrujt nji projekt ne "marketing" dhe po vjedh ca informata ne internet. :D

 • Postime: 653
 • Gjinia: Mashkull

#18 ne: 08-11-2006, 21:11:36
- =  S W A T  2 0 0 5  = -

 • Postime: 5459
 • Gjinia: Mashkull

#19 ne: 08-11-2006, 21:13:23
jam ne pune :(
mjer shefi me mua LOL

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#20 ne: 08-11-2006, 22:38:43
po dhe forum dhe tu duke pare ndeshjen  :D

 • Postime: 7994
 • Gjinia: Femer

#21 ne: 10-11-2006, 16:04:12
po bej sikur lexoj gjoja po aha nuk e paskam fare mendjen aty....lexoj dhe nuk e di se ca po lexoj :S

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#22 ne: 10-11-2006, 21:49:02
dhe ne chat tek shqiperia  ;)

 • Postime: 3788
 • Gjinia: Mashkull

#23 ne: 13-11-2006, 11:59:35
Po kerkoj cigaren, qe dreqi e di se ku e vura.  :@  Ky apartamenti im ka nje konfiguracion te tille qe eshte gati e pamundur te gjesh dicka te vogel. Eshte, si i thone fjales, si te kerkosh gjilperen ne kashte.  ><

Si perfundim, them te ndjek ate praktiken qe gjithmone me ka dhene rezultat: do ta le te dale vete ne drite, pra te pres deri sa ta gjej aksidentalisht. Nderkohe, u pa puna, po ndez nje cigare tjeter nga paketa.

 • Postime: 64
 • Gjinia: Femer

#24 ne: 13-11-2006, 15:22:54
Po chat pak  :D

Temat e fundit