Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 232 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

· 5791 · 129009

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5775 ne: 03-04-2020, 10:36:28
@Gjumashi, tregohu zemërgjerë 😁

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5776 ne: 03-04-2020, 11:02:44
@Gjumashi, tregohu zemërgjerë 😁

Une i kam bere ashtu sic duhet, por tani nuk varet shume prej meje, :S :S

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5777 ne: 03-04-2020, 15:16:23
Po degjoj lajmet per sot ... pastaj pune .

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5778 ne: 01-06-2020, 21:51:10
Po shikoj Knightfall

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5779 ne: 02-06-2020, 14:56:14
Po rri ne krevat e Po shoh lajmet.

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5780 ne: 20-07-2020, 07:26:19
Po pi kafen e pare  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5781 ne: 22-07-2020, 14:44:11
Me pushime :D

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5782 ne: 23-07-2020, 06:52:47
Edhe na ketej :D
 

 
« Editimi i fundit: 23-07-2020, 20:59:53 nga InfoZ »

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5783 ne: 23-07-2020, 22:43:24
Maleve edhe une me pushime..:)

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5784 ne: 24-07-2020, 17:09:19
Na u kenaq shpirti 😍

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5785 ne: 14-08-2020, 06:55:47
Po merrem duke bere disa oferta. :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5786 ne: 17-08-2020, 00:50:29
Sot kam pire sa jam dend... lol

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#5787 ne: 16-05-2021, 19:59:48
Ja 😁

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#5788 ne: 20-05-2021, 21:11:49
Naaa qenkaaa kokrra 😂😍

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#5789 ne: 25-05-2021, 17:19:27
Kisha harru password in ketu… sa e reset a . 🤓

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#5790 ne: 05-06-2021, 08:10:26
plane per neser, pune, lexoje email dhe kalkuloje oferte

Temat e fundit