Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 290 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

  Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

  · 5814 · 214725

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5780 ne: 20-07-2020, 07:26:19
  Po pi kafen e pare  :D

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5781 ne: 22-07-2020, 14:44:11
  Me pushime :D

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5782 ne: 23-07-2020, 06:52:47
  Edhe na ketej :D
   

   
  « Editimi i fundit: 23-07-2020, 20:59:53 nga InfoZ »

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5783 ne: 23-07-2020, 22:43:24
  Maleve edhe une me pushime..:)

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5784 ne: 24-07-2020, 17:09:19
  Na u kenaq shpirti 😍

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #5785 ne: 14-08-2020, 06:55:47
  Po merrem duke bere disa oferta. :D

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5786 ne: 17-08-2020, 00:50:29
  Sot kam pire sa jam dend... lol

  • Postime: 17632
  • Karma: +727/-523
  • Gjinia: Femer

  #5787 ne: 16-05-2021, 19:59:48
  Ja 😁

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5788 ne: 20-05-2021, 21:11:49
  Naaa qenkaaa kokrra 😂😍

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5789 ne: 25-05-2021, 17:19:27
  Kisha harru password in ketu… sa e reset a . 🤓

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #5790 ne: 05-06-2021, 08:10:26
  plane per neser, pune, lexoje email dhe kalkuloje oferte

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5791 ne: 28-09-2021, 21:29:42
  Shoh Serien,, Squad Game.
  Kush e ka pare e ka levdu 😛

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

  #5792 ne: 04-10-2021, 00:14:26

  Shoh Serien,, Squad Game.
  Kush e ka pare e ka levdu 😛


  Misheli e sheh , une jo lol

  • Postime: 103
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Femer

  #5793 ne: 04-10-2021, 09:20:58

  Misheli e sheh , une jo lol


  Ku perfundoi ajo? 

  • Postime: 253
  • Karma: +0/-0

  #5794 ne: 04-10-2021, 12:41:49

  Ku perfundoi ajo?

  e ka ngrene kucedra :P

  me ftillo cik kush je ti?

  • Postime: 103
  • Karma: +8/-0
  • Gjinia: Femer

  #5795 ne: 04-10-2021, 12:58:09

  e ka ngrene kucedra :P

  me ftillo cik kush je ti?


  Shoqja e Mishel.

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5796 ne: 07-10-2021, 22:42:59
  Gjalle qenket akoma ju? :)

  • Postime: 1744
  • Karma: +10/-4
  • Gjinia: Femer

  #5797 ne: 09-10-2021, 13:14:25

  Shoh Serien,, Squad Game.
  Kush e ka pare e ka levdu 😛


  Ishe pak i dhunshëm por më pëlqeu si përfundoi 🙂

  Për moment, shijoj kafen dhe diellin.

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5798 ne: 28-10-2021, 13:22:16
  Miremngjesi,
  Kafe, mjuzik ene i mbeshtjell me rrobdishan se a ftohte .:P

  • Postime: 235
  • Karma: +0/-0

  #5799 ne: 30-10-2021, 02:19:55
  Përpiloj listë. 🙂
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: