Postim i ri

×

Postim i ri

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 13-08-2022, 00:50:08 »


Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.

Une kam kohe qe e kam hequr.
Postuar nga: M A X
« ne: 10-08-2022, 00:57:26 »

Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 09-08-2022, 14:13:31 »

Dush ene po rri.:)
Postuar nga: M A X
« ne: 01-08-2022, 01:09:13 »

Ne fakt vetem me forumin.
Postuar nga: Frank
« ne: 07-07-2022, 22:16:50 »


Rubrikat i ke ne te djathtë. Forum si te tjeret, sic jane tipik forumet, nuk është. Sdq komunitet këtu s'ka me, sepse robt i ke nëpër tiktok e IG, dhe ata qe mendojne akoma se forumet jane a thing i gjen ne disa forume te tjera ku jane mesuar te rrine.

E cte mungon ty ta kalosh ne xen foro qe ata qe jane mesu gjithandej te mesohen edhe ktej?
Llafi qe bie dmth.😛
Postuar nga: M A X
« ne: 07-07-2022, 17:07:13 »

Rubrikat i ke ne te djathtë. Forum si te tjeret, sic jane tipik forumet, nuk është. Sdq komunitet këtu s'ka me, sepse robt i ke nëpër tiktok e IG, dhe ata qe mendojne akoma se forumet jane a thing i gjen ne disa forume te tjera ku jane mesuar te rrine.
Postuar nga: Frank
« ne: 06-07-2022, 19:54:24 »

Po mundohem ti jap kti forumit, dhe une qe mbahem per rrjete po eheeeee.
Ca kategori patente duhet per kte mo lla?
Postuar nga: erlehta
« ne: 04-05-2022, 20:04:35 »

TV
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 15-03-2022, 18:46:53 »

Ku jeni bre.:)
Postuar nga: erlehta
« ne: 08-12-2021, 18:38:42 »

Kenaqu me trekendeshin BBR😂😂