Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)? - 291 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

  Me çfarë po merreni tani (kuptohet, përveç forumit)?

  · 5814 · 214725

  • Postime: 1129
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #5800 ne: 02-11-2021, 21:33:31
  Po shikoj filma shqiptarr 😎

  • Postime: 3226
  • Karma: +12/-1
  • Gjinia: Mashkull

  #5801 ne: 04-11-2021, 09:03:17
  Pres te hapen shitoret, se ketu hapen shumica pas ores 9. lol,

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5802 ne: 13-11-2021, 15:12:22
  The 100 😁

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5803 ne: 16-11-2021, 00:43:41
  Sot vura kanalet shqiptare . Po shoh shqip pas kaq e kaq vitesh.:)

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5804 ne: 08-12-2021, 18:38:42
  Kenaqu me trekendeshin BBR😂😂

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5805 ne: 15-03-2022, 18:46:53
  Ku jeni bre.:)

  • Postime: 7088
  • Karma: +35/-6
  • Gjinia: Femer

  #5806 ne: 04-05-2022, 20:04:35
  TV

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #5807 ne: 06-07-2022, 19:54:24
  Po mundohem ti jap kti forumit, dhe une qe mbahem per rrjete po eheeeee.
  Ca kategori patente duhet per kte mo lla?

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5808 ne: 07-07-2022, 17:07:13
  Rubrikat i ke ne te djathtë. Forum si te tjeret, sic jane tipik forumet, nuk është. Sdq komunitet këtu s'ka me, sepse robt i ke nëpër tiktok e IG, dhe ata qe mendojne akoma se forumet jane a thing i gjen ne disa forume te tjera ku jane mesuar te rrine.

  • Postime: 33
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

  #5809 ne: 07-07-2022, 22:16:50

  Rubrikat i ke ne te djathtë. Forum si te tjeret, sic jane tipik forumet, nuk është. Sdq komunitet këtu s'ka me, sepse robt i ke nëpër tiktok e IG, dhe ata qe mendojne akoma se forumet jane a thing i gjen ne disa forume te tjera ku jane mesuar te rrine.

  E cte mungon ty ta kalosh ne xen foro qe ata qe jane mesu gjithandej te mesohen edhe ktej?
  Llafi qe bie dmth.😛

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5810 ne: 01-08-2022, 01:09:13
  Ne fakt vetem me forumin.

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5811 ne: 09-08-2022, 14:13:31
  Dush ene po rri.:)

  • Postime: 28631
  • Karma: +48/-5
  • Gjinia: Mashkull

  #5812 ne: 10-08-2022, 00:57:26
  Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.

  • Postime: 7520
  • Karma: +88/-62
  • Gjinia: Mashkull

  #5813 ne: 13-08-2022, 00:50:08

  Na u ka merzit dhe Netflix. S'ka asgjë interesante.

  Une kam kohe qe e kam hequr.
  Emri:

  Email:
  Verifikimi:
  Flamuri yne ka ngjyre?: