×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34609

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1000 ne: 01-04-2010, 00:18:48
LOL

E mire, po ta shesim pra! :D


une shpenzoj per te rene dhe modernen....keshtuq e e mbajtet qe e mbajtet deri tani,mos u dorezoni nga fundi....... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1001 ne: 01-04-2010, 00:21:33
Pfff... dhe une qe mendova se gjeta blerese... LOL
Me deshtoi biznesi!  :P LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1002 ne: 01-04-2010, 00:23:30
Pfff... dhe une qe mendova se gjeta blerese... LOL
Me deshtoi biznesi!  :P LOL


nderro biznes se do ngelesh pa buke....te pakten shfrytezo lefton sa e keni ne dore......  :D :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1003 ne: 01-04-2010, 00:28:50

nderro biznes se do ngelesh pa buke....te pakten shfrytezo lefton sa e keni ne dore......  :D :P

hahahahha... kush e do buken kur ka dashurine?... :P LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1004 ne: 01-04-2010, 00:30:15
hahahahha... kush e do buken kur ka dashurine?... :P LOL

po po...vjen nje moment dhe e do buken po he......... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1005 ne: 01-04-2010, 00:31:38
po po...vjen nje moment dhe e do buken po he......... :D

...pas dashurise! LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1006 ne: 01-04-2010, 00:32:55
...pas dashurise! LOL


edhe para mi.......i do robi te gjitha...dhe buken dhe ujin dhe qejfin.... :P
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1007 ne: 01-04-2010, 00:34:39
I do i shkreti, i do... :D

Me erdhi ky mua honest... (gjumi) :P
Te pershendes dhe kalofsh nje nate-dite te bukur perq

Manu Chao-Clandestino

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1008 ne: 01-04-2010, 00:36:39
I do i shkreti, i do... :D

Me erdhi ky mua honest... (gjumi) :P
Te pershendes dhe kalofsh nje nate-dite te bukur perq

Manu Chao-Clandestino


lum ti....te puç dhe gjume te embel....uroj te me vije dhe mua shpejt :perqafim

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#1009 ne: 20-04-2010, 01:41:08
Felicity Fox ! :)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer
Misss
#1010 ne: 20-04-2010, 02:19:27
Zjarret e forumit  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1011 ne: 20-04-2010, 14:26:16
me ata qe rrine zgjuar dhe naten ne forum........... :D

 • Postime: 2287
 • Gjinia: Mashkull
Kijameti
#1012 ne: 20-04-2010, 15:23:37
paske shume alternativa hmmmmm:

 • Postime: 12234
Lefter
#1013 ne: 21-04-2010, 00:07:18
SpringMissHonest... dhe jo vetem nje fundjave.... :D
ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ
#1014 ne: 21-04-2010, 00:09:21
Gjithe jeten me ket siper! LOL

(larg qofte o zot! :S)

 • Postime: 12234
Lefter
#1015 ne: 21-04-2010, 00:11:04
ncncnncncnncnc....M i prish enderrat e jetse kjo.... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1016 ne: 21-04-2010, 07:52:18
me shume nga antaret ketu  :D :D :D

 • Postime: 1215
* AηesSa *
#1017 ne: 22-04-2010, 08:58:25
me justA.......

 • Postime: 2568
vullkani
#1018 ne: 22-04-2010, 22:01:27
me ate qe kam kaluar cdo fundjave

 • Postime: 4261
Charlie
#1019 ne: 22-04-2010, 22:05:33
Me Baby-n kete fundjave bile :D

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer
ßåßy ღ
#1020 ne: 22-04-2010, 22:06:50
Vec kete aa? :S

 • Postime: 4261
Charlie
#1021 ne: 22-04-2010, 22:10:34
Po eshte ma se afermi prandaj :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer
TATU
#1022 ne: 23-04-2010, 08:36:10
SpringMissHonest...dhe jo vetem nje fundjave.... :D


eh sa pa qejf e kemi lefton :D

 • Postime: 2649
 • Gjinia: Mashkull
Oqeani
#1023 ne: 23-04-2010, 10:00:33
Me plot :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer
dreamm
#1024 ne: 23-04-2010, 10:20:41
me plot edhe une  :)

Temat e fundit