×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34625

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1125 ne: 23-05-2010, 18:32:14
ehhhhhh....sidomos kur behet fjale per cuna "te bukur" LOL  :P

aty me qendro........po ku jane mi aman se na u thane syte na u thane :P

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1126 ne: 23-05-2010, 18:40:25
Honest te coj motra jote ne nje vend, ku te mbushej syri mi  :P :P


Spring brun mi motra, jane 1-sha  :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1127 ne: 23-05-2010, 18:41:50
Honest te coj motra jote ne nje vend, ku te mbushej syri mi  :P :P


Spring brun mi motra, jane 1-sha  :P

edhe une brun i du...biondet m'jan merzit  LOL. misss ku eshte ky vend mi zemer se na u hap syri qe tani  LOL

#1128 ne: 23-05-2010, 18:44:26
na u hap oreksi thuaaaajjjj........ LOL

miss, iken ti tani, po ste shkruaj me ne forum, more vesh? :P
Vij te gjej ku ke shpine te pyes live! LOL LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1129 ne: 23-05-2010, 18:45:48
s'ka faj kjo jo.......sa na fut xixat neve dhe iken .misssssssss duam vendin  LOL LOL

 • Postime: 12234

#1130 ne: 23-05-2010, 18:57:14
Tybeee mbreme me Missin doja... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1131 ne: 24-05-2010, 00:36:06
Goca nuk iu them vendin sikur nami te behet  :PLefteri pse kur te duash ti jam e disponushme une?  :D

 • Postime: 12234

#1132 ne: 24-05-2010, 00:40:48
Tash dhe menjihere te dua....... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1133 ne: 24-05-2010, 00:41:59
Pse aq e thjeshte eshte te me takosh mua???  :D


Joooo ka pune puna  :D :P

 • Postime: 12234

#1134 ne: 24-05-2010, 00:46:21
Jam njeri praktik une tap rap  :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1135 ne: 24-05-2010, 00:49:13
Me intereson dhe pak teoria mua  :P


Nje fundjave me Lefton do deshiroja, ne det!  :D

 • Postime: 12234

#1136 ne: 24-05-2010, 01:00:39
Eshte teori e komplikuar te tregoj ne vesh kur te vij prape...ose kur tme vjen ti... :D

Rrofte tuneli... :D


I bashkangjitem deshires se kesaj... :D

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1137 ne: 24-05-2010, 01:03:03
Te pres ty te vish prap... ;) tani qe na u vu ne pune dhe tuneli  :DFundjavaaaa  hmmmmm: ikim ne mal kete rradhe Lefto?  :D

 • Postime: 12234

#1138 ne: 24-05-2010, 01:03:42
Ide e  mire flasim neser per hollesira.,. :D ;)

 • Postime: 3780
 • Gjinia: Femer

#1139 ne: 24-05-2010, 01:11:07
Flasim, riflasim dhe negociojme... :D ;)

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1140 ne: 24-05-2010, 16:35:59
Vetem me.. te gjitha.. :D

 • Postime: 2568

#1141 ne: 24-05-2010, 23:18:46
se di  hmmmmm:

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1142 ne: 24-05-2010, 23:19:55
Kaq shume kerkesa paske  :D :D

Une vetem  :(

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1143 ne: 24-05-2010, 23:20:52
vetem dhe une

 • Postime: 2568

#1144 ne: 24-05-2010, 23:24:45
Kaq shume kerkesa paske  :D :D

Une vetem  :(
ka shume veta qe me kerkojne kte fundjave dhe kam rene ne dileme kute vete
me jep nje keshille ti ke te zgjedh?? hmmmmm:

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1145 ne: 24-05-2010, 23:27:45
Me nje kusht...me rreshto konkurentet  :D  :D

 • Postime: 2568

#1146 ne: 24-05-2010, 23:31:04
Me nje kusht...me rreshto konkurentet  :D  :D
ehhh un po te them nje keshille me kaq sa kuptove
kam ca qe me kerkojne per fundjave ti ke me sygjeron ke duhet te pranoj por ama mos te gaboj

 • Postime: 1012
 • Gjinia: Femer

#1147 ne: 24-05-2010, 23:33:24
Nuk dua te influencoj ne zgjedhjet personale...keshill a ime? Degjo zemren. Jam e sigurte qe vetem ajo s'gabon. :)

 • Postime: 2568

#1148 ne: 24-05-2010, 23:40:45
Nuk dua te influencoj ne zgjedhjet personale...keshill a ime? Degjo zemren. Jam e sigurte qe vetem ajo s'gabon. :)
e dija qe do me thoshe kete sepse me zemer sgabon kurre flm enderimtare

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#1149 ne: 25-05-2010, 22:45:20
me zocka si gjithmone. :D

Temat e fundit