Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 47 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34651

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1150 ne: 25-05-2010, 22:47:06
me Steriotipin B  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1151 ne: 25-05-2010, 22:48:36
jam i zene me shejtanen :P LOL

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1152 ne: 25-05-2010, 22:50:58
kush eshte kjo shejtania

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1153 ne: 25-05-2010, 22:52:32
eshte nje qe e kam fiksim plus eshte edhe e virgjer :P LOL

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1154 ne: 25-05-2010, 22:53:42
po ti me njif nje here mua se mbase te behem fiksim une pastaj e harron shejtanen  ;)

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1155 ne: 25-05-2010, 22:55:22
jo jo se ti nuk je e virgjer :P :P

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1156 ne: 25-05-2010, 22:56:59
po te jesh ti i virgjer atehere jam dhe une  :D

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1157 ne: 25-05-2010, 22:58:31
nuk te kam vene kushte qe te vesh ti. :P

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1158 ne: 25-05-2010, 23:00:50
jam tangerllikse ve kushte une, po deshe po sdeshe zbythu  :D LOL

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1159 ne: 25-05-2010, 23:02:44
po kush te ftoi moj tangllikse , ik bej cicin e mos e kthej koken mbrapa ... :P :P

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1160 ne: 25-05-2010, 23:05:08
iiii cun pa edukate  :P

Milito dove sei  :D

 • Postime: 2568

#1161 ne: 26-05-2010, 18:27:22
me honest

 • Postime: 7467
 • Gjinia: Mashkull

#1162 ne: 26-05-2010, 23:06:50
eshte e zenme :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1163 ne: 26-05-2010, 23:48:00
po pra ate do thoja dhe une........jam e zenme  :D

 • Postime: 27104
 • Gjinia: Mashkull

#1164 ne: 27-05-2010, 15:41:47
Po pse cdo fundjave e zenme qenke  :D

Sa per pyetjen time, me asnje se me kap policia  :P

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1165 ne: 27-05-2010, 19:45:55
iiii cun pa edukate  :P

Milito dove sei  :D

 :perqafim

 • Postime: 292
 • Gjinia: Femer

#1166 ne: 27-05-2010, 20:49:47
:perqafim

ku do ikim ket fundjave amore :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1167 ne: 28-05-2010, 11:30:20
me ndonji :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1168 ne: 28-05-2010, 11:31:09
me ate qe do jem sot ,neser e pasneser..........  :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1169 ne: 28-05-2010, 11:31:45
me ate qe do jem sot ,neser e pasneser..........  :)

me muve :P LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1170 ne: 28-05-2010, 11:32:48
me muve :P LOL

po mos e trego mi ....se do kerkojne dhe te tjere te jene me ne  :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1171 ne: 28-05-2010, 11:33:36
po mos e trego mi ....se do kerkojne dhe te tjere te jene me ne  :D

po ti perbushin kushtet jua japim vizen mi :P LOL

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1172 ne: 28-05-2010, 11:34:08
po me thuaj kush i permbush aman........ se le te vije dhe pa vize  :D :P

 • Postime: 10

#1173 ne: 28-05-2010, 11:38:45
po ti perbushin kushtet jua japim vizen mi :P LOL
ku behen aplikimet.......... .dhe kush do jete ne komisionin testues??? :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1174 ne: 28-05-2010, 11:39:45
ku behen aplikimet.......... .dhe kush do jete ne komisionin testues??? :D :D

behet fjale per nje shejtane dhe honest ketu  LOL

Temat e fundit