Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 50 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42407

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1225 ne: 02-06-2010, 18:51:30
me njerin  :D

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1226 ne: 02-06-2010, 20:16:47
me Anessen :engjell:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1227 ne: 02-06-2010, 20:19:36
me njerin  :D
thuaje me mua mos ki frike :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1228 ne: 02-06-2010, 20:41:33

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1229 ne: 02-06-2010, 23:12:49
sa shenja pa lidhje qe ke bere, si duket qenke akoma konfuze :P :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1230 ne: 03-06-2010, 15:18:44
me ate qe shof ne enderr  :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1231 ne: 03-06-2010, 21:31:08

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1232 ne: 03-06-2010, 22:33:31
me bonamin dhe boreas kete here, shejtanen sdu me  e pa hic me sy. :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1233 ne: 04-06-2010, 19:56:32
me njerin , po se them se me ke  :D

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#1234 ne: 05-06-2010, 15:02:33
dihet vetem me ....
Bavaria beer commercial - The best of brasil - sexy spot !!

 ca me bo ene kur pi birre tessoro me del  :puth

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1235 ne: 08-06-2010, 22:41:11
shejtanen sdu me  e pa hic me sy. :D

sdo me e pa por ce do se me shejtanen i kalon gjithmone fundjavat pa :P LOL

 • Postime: 3782
 • Karma: +16/-2
 • Gjinia: Mashkull

#1236 ne: 08-06-2010, 22:51:50
Varet me c'rast...

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1237 ne: 09-06-2010, 23:57:20
kte fundjave dua ta kaloj me honest

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1238 ne: 10-06-2010, 10:12:21
e kam sekret  :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1239 ne: 10-06-2010, 10:50:13
kte fundjave dua ta kaloj me honest

do vish ne vlore ,se vetem femra jemi :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1240 ne: 10-06-2010, 14:14:59
do vish ne vlore ,se vetem femra jemi :P
javen  e pare isha ne vlore

sa femra jeni???

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1241 ne: 10-06-2010, 14:41:40
4 femra :)

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1242 ne: 10-06-2010, 19:33:34
Ti bashkangjitesha kesaj siper bashke me ato 4 cope...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1243 ne: 10-06-2010, 23:49:15
me dreamm... :D te tjeret qenkan te gjithe te zene :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1244 ne: 10-06-2010, 23:49:54
Edhe une..... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#1245 ne: 10-06-2010, 23:52:02
 Bashkohem me mendimin e Dreamm dhe Lefto  :D


Si jeni?  :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1246 ne: 10-06-2010, 23:53:04
Shume i kam qejf une bashkimet...po kush na ndau iu thafte dora iu thafte...LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1247 ne: 10-06-2010, 23:55:38
ouu kush erdhiiiii :perqafim

hajde Trouble...na qeras me ndonje gje te bukur  :D si thua ti Miss?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1248 ne: 10-06-2010, 23:57:10
Poooooooooooooo patjeter..... :D :D

Arabic belly dance music Mezdeke

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1249 ne: 11-06-2010, 23:45:22
4 femra :)
erdhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Temat e fundit