Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 51 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 39643

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1250 ne: 25-09-2010, 23:27:56
Asnje spo ma mbush syrin ketu  :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1251 ne: 25-09-2010, 23:40:43
Me kete siper qe t'ia mbushja syte mire..  :D

 • Postime: 292
 • Karma: +18/-14
 • Gjinia: Femer

#1252 ne: 25-09-2010, 23:42:26
duhet te jesh i shemtuar qe rri me kurriz  :P

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1253 ne: 25-09-2010, 23:47:25
haha, jo vetem dua t'iu tregoj disave se sa mund t'i injoroj.. :P

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1254 ne: 26-09-2010, 00:37:46
 hmmmmm: hmmmmm:  ndoshta me dy prej ketu  :)l

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1255 ne: 26-09-2010, 11:03:45
me asnjonin e asnjonen  :P

 • Postime: 449
 • Karma: +13/-2

#1256 ne: 26-09-2010, 12:20:41
Me Anesaa kish pi kaff e ba muhabet :perqafim

 • Postime: 1215
 • Karma: +69/-2

#1257 ne: 26-09-2010, 14:09:31
Me Anesaa kish pi kaff e ba muhabet :perqafim

kur te duash...te pres ne struge.... :perqafim :perqafim

 • Postime: 234
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1258 ne: 26-09-2010, 14:11:28
pres ti njoh njihere pastaj them se mund te gjendet ndonje :engjell:

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1259 ne: 26-09-2010, 17:39:49
Me njeren :D

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1260 ne: 26-09-2010, 17:40:22
Somebody who is nobody.. :D

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1261 ne: 26-09-2010, 17:42:33
:D :D

Enrique Iglesias - Somebody's Me

 • Postime: 18089
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1262 ne: 26-09-2010, 17:47:47

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1263 ne: 26-09-2010, 20:33:43
E ndava mendjen kete here ѕησωу ѕку :P

#1264 ne: 26-09-2010, 20:35:38
A ta marr dhe nje shok? :P

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1265 ne: 26-09-2010, 20:41:00
lol merri te gjithe , une vetem me ty kam pune :P

#1266 ne: 26-09-2010, 20:44:00
Edhe une me ate shokun kam kur e mendoj... LOL

Njs, pas 5 ditesh tani se kjo fundjave na iku... :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1267 ne: 26-09-2010, 21:09:19
me ate qe isha kete fundjave :P  :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1268 ne: 30-09-2010, 10:57:29
me honest

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1269 ne: 09-10-2010, 16:51:50

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1270 ne: 09-10-2010, 17:35:00
Me nja 4-5 cope ne fakt. :D

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1271 ne: 09-10-2010, 17:35:54
beje njer listen ta shikojme

#1272 ne: 09-10-2010, 17:37:03
e do dhe listen time vullkan? :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1273 ne: 09-10-2010, 17:38:06
hepra ti shikojme njer kush jane :)

#1274 ne: 09-10-2010, 17:39:43
leje fare, e kam sekret :-[

Temat e fundit