Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 52 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42582

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1275 ne: 09-10-2010, 17:40:27
ehhh si ben

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1276 ne: 12-12-2010, 17:09:56
me drezen miken time :perqafim

 • Postime: 28589
 • Karma: +48/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1277 ne: 12-12-2010, 17:25:57
Me Fergie-n e Black Eyed Peas. Apo s'esht ne forum ajo?  hmmmmm: ^o)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1278 ne: 12-12-2010, 22:00:34
me ate......  :D :P

#1279 ne: 18-12-2010, 02:11:45
me ate......  :D :P

edhe une... :-[  LOL

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#1280 ne: 18-12-2010, 12:34:35
me dreamm  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1281 ne: 18-12-2010, 12:45:02
me dreamm  :P

Same place, same time! :D :D

 • Postime: 611
 • Karma: +21/-7
 • Gjinia: Mashkull

#1282 ne: 18-12-2010, 12:50:59
ok  :perqafim

po shkruje shqip se ketu nuk di asnji  :P

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1283 ne: 18-12-2010, 12:58:33
hahahhaa ok. (Tek i njejti vend, ne te njejten ore :P :P)

Do marr edhe nja 2-3 me vete rruges. :P :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1284 ne: 18-12-2010, 12:58:59

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1285 ne: 18-12-2010, 13:03:25
me 2  :perqafim

me 2 :P :perqafim :perqafim moj po behet nami me bore andej e kendej, jeni mire? :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1286 ne: 18-12-2010, 13:16:59
jam pak e merzit qe nuk po bie dhe sot :P

 • Postime: 3239
 • Karma: +12/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1287 ne: 18-12-2010, 13:30:36
Ashtu a lol...
une do ftoja nja 3 veta :P  :perqafim

 • Postime: 955
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1288 ne: 18-12-2010, 13:40:12
Me te dashmen teme or taj, tja haj pak ato buzet tja boj telef... :D

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1289 ne: 27-12-2010, 18:43:36
Me keta te dy. :D

Bryan Adams - When You're Gone ft. Melanie C

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1290 ne: 28-12-2010, 14:44:48
me shejtanen

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#1291 ne: 28-12-2010, 15:44:41
  Me Stefi :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#1292 ne: 30-12-2010, 14:23:44
....!! :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 30-12-2010, 16:42:13

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1294 ne: 26-02-2011, 22:36:22
me ndonjeren ktej verdal e kam te veshtire per tezgjedhur

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1295 ne: 26-02-2011, 22:37:31
me shejn dhe dreammm :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1296 ne: 26-02-2011, 22:38:24
po te vije dhe Erela pranoj :P

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1297 ne: 26-02-2011, 22:42:29
po te vije dhe Erela pranoj :P
e marrim dhe ate :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1298 ne: 26-02-2011, 22:43:03
:D :engjell: je shej.
Por sme ftoi,ju deshiron ju te dyjave pa mua.

Une do e kaloja me ju :D pa nikun :P

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1299 ne: 26-02-2011, 22:44:25
ty erela te ftoj une

Temat e fundit