Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 52 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34728

 • Postime: 2568

#1275 ne: 09-10-2010, 17:40:27
ehhh si ben

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1276 ne: 12-12-2010, 17:09:56
me drezen miken time :perqafim

 • Postime: 26710
 • Gjinia: Mashkull

#1277 ne: 12-12-2010, 17:25:57
Me Fergie-n e Black Eyed Peas. Apo s'esht ne forum ajo?  hmmmmm: ^o)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1278 ne: 12-12-2010, 22:00:34
me ate......  :D :P

#1279 ne: 18-12-2010, 02:11:45
me ate......  :D :P

edhe une... :-[  LOL

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1280 ne: 18-12-2010, 12:34:35
me dreamm  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1281 ne: 18-12-2010, 12:45:02
me dreamm  :P

Same place, same time! :D :D

 • Postime: 611
 • Gjinia: Mashkull

#1282 ne: 18-12-2010, 12:50:59
ok  :perqafim

po shkruje shqip se ketu nuk di asnji  :P

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1283 ne: 18-12-2010, 12:58:33
hahahhaa ok. (Tek i njejti vend, ne te njejten ore :P :P)

Do marr edhe nja 2-3 me vete rruges. :P :D

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1284 ne: 18-12-2010, 12:58:59

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1285 ne: 18-12-2010, 13:03:25
me 2  :perqafim

me 2 :P :perqafim :perqafim moj po behet nami me bore andej e kendej, jeni mire? :)

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1286 ne: 18-12-2010, 13:16:59
jam pak e merzit qe nuk po bie dhe sot :P

 • Postime: 3258
 • Gjinia: Mashkull

#1287 ne: 18-12-2010, 13:30:36
Ashtu a lol...
une do ftoja nja 3 veta :P  :perqafim

 • Postime: 956
 • Gjinia: Mashkull

#1288 ne: 18-12-2010, 13:40:12
Me te dashmen teme or taj, tja haj pak ato buzet tja boj telef... :D

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1289 ne: 27-12-2010, 18:43:36
Me keta te dy. :D

Bryan Adams - When You're Gone ft. Melanie C

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#1290 ne: 28-12-2010, 14:44:48
me shejtanen

 • Postime: 541
 • Gjinia: Mashkull

#1291 ne: 28-12-2010, 15:44:41
  Me Stefi :perqafim

 • Postime: 154
 • Gjinia: Femer

#1292 ne: 30-12-2010, 14:23:44
....!! :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1293 ne: 30-12-2010, 16:42:13

 • Postime: 2568

#1294 ne: 26-02-2011, 22:36:22
me ndonjeren ktej verdal e kam te veshtire per tezgjedhur

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1295 ne: 26-02-2011, 22:37:31
me shejn dhe dreammm :P

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1296 ne: 26-02-2011, 22:38:24
po te vije dhe Erela pranoj :P

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1297 ne: 26-02-2011, 22:42:29
po te vije dhe Erela pranoj :P
e marrim dhe ate :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1298 ne: 26-02-2011, 22:43:03
:D :engjell: je shej.
Por sme ftoi,ju deshiron ju te dyjave pa mua.

Une do e kaloja me ju :D pa nikun :P

 • Postime: 2568

#1299 ne: 26-02-2011, 22:44:25
ty erela te ftoj une

Temat e fundit