Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 53 - Café Zerion ツ

×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34683

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 26-02-2011, 22:47:15
Une pa Erelen nuk shkoj gjekundi

 • Postime: 2568

#1301 ne: 26-02-2011, 22:48:45
po  ti shejtane do vish me mua do marim dhe erelen

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1302 ne: 26-02-2011, 22:49:55
ti nuk quhesh se jemi ne 1 lagje

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1303 ne: 26-02-2011, 22:50:08
Shej a e marim dhe vullkanin se do te sjelli veren :D ?

 • Postime: 2568

#1304 ne: 26-02-2011, 22:50:31
ska problem kur te kalojme fundjaven te tre do dalim nga lagja

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1305 ne: 26-02-2011, 22:51:37
me thene te drejten me dreamm do kisha shume qejf ta kaloja 1 fundjave

 • Postime: 2568

#1306 ne: 26-02-2011, 22:52:26
erela cke ti se e rgulloj un me shejtanen hajde dhe ti e kalojme nje fundjave te bukur

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1307 ne: 26-02-2011, 22:54:04
Po per ku behet fjale njehere?

 • Postime: 2568

#1308 ne: 26-02-2011, 22:55:37
e vendosim ruges nisemi njehere e shofim e bejme

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1309 ne: 26-02-2011, 22:57:07
erela cke ti se e rgulloj un me shejtanen hajde dhe ti e kalojme nje fundjave te bukur

ca rregullon ti ore

 • Postime: 2568

#1310 ne: 26-02-2011, 22:58:22
qe te kalojme fundjaven te tre un ti dhe erela

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1311 ne: 26-02-2011, 22:59:26
rrofsh por jam pak e zene

 • Postime: 2568

#1312 ne: 26-02-2011, 23:02:02
hajt hajt se i le punet ti se  e di un sme le vetem

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1313 ne: 26-02-2011, 23:02:35
Iiii... LOL

 • Postime: 12151
 • Gjinia: Femer

#1314 ne: 26-02-2011, 23:25:04
me thene te drejten me dreamm do kisha shume qejf ta kaloja 1 fundjave

Ahhh...soon I think !!  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2166
 • Gjinia: Mashkull

#1315 ne: 25-06-2011, 11:53:49
nje fundjave te pa harruar do te deshiroja ta kaloja me miken time tessa. :perqafim :perqafim

 • Postime: 4261

#1316 ne: 27-06-2011, 02:53:41
Me te gjitha gocat ...me rend nje nga nje :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1317 ne: 28-06-2011, 09:37:56
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D


 • Postime: 12234

#1318 ne: 28-06-2011, 14:44:05
ncncnncncnc....gjit he i paska permendur e vetem mua jo..... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 28-06-2011, 14:44:55
shoku pastro syzet se je pas Drezes :D

 • Postime: 12234

#1320 ne: 28-06-2011, 14:45:41
Nuk pranoj une keshtu....dua nje fundjave vetem me mua  :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1321 ne: 28-06-2011, 14:46:46
ohu paske pretendime ti ,o merr o lesho per momentin oferta eshte per grupin e mesiperm :P

 • Postime: 12234

#1322 ne: 28-06-2011, 14:48:05
Ncuk sdua  une grup dua solo... :D

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 28-06-2011, 14:48:48
e mire qaj pra :D

 • Postime: 12234

#1324 ne: 28-06-2011, 14:49:58
Heee moo nuk ke ndonje oferte per mua? :D

Temat e fundit