Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 53 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42406

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1300 ne: 26-02-2011, 22:47:15
Une pa Erelen nuk shkoj gjekundi

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1301 ne: 26-02-2011, 22:48:45
po  ti shejtane do vish me mua do marim dhe erelen

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1302 ne: 26-02-2011, 22:49:55
ti nuk quhesh se jemi ne 1 lagje

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1303 ne: 26-02-2011, 22:50:08
Shej a e marim dhe vullkanin se do te sjelli veren :D ?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1304 ne: 26-02-2011, 22:50:31
ska problem kur te kalojme fundjaven te tre do dalim nga lagja

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1305 ne: 26-02-2011, 22:51:37
me thene te drejten me dreamm do kisha shume qejf ta kaloja 1 fundjave

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1306 ne: 26-02-2011, 22:52:26
erela cke ti se e rgulloj un me shejtanen hajde dhe ti e kalojme nje fundjave te bukur

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1307 ne: 26-02-2011, 22:54:04
Po per ku behet fjale njehere?

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1308 ne: 26-02-2011, 22:55:37
e vendosim ruges nisemi njehere e shofim e bejme

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1309 ne: 26-02-2011, 22:57:07
erela cke ti se e rgulloj un me shejtanen hajde dhe ti e kalojme nje fundjave te bukur

ca rregullon ti ore

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1310 ne: 26-02-2011, 22:58:22
qe te kalojme fundjaven te tre un ti dhe erela

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1311 ne: 26-02-2011, 22:59:26
rrofsh por jam pak e zene

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1312 ne: 26-02-2011, 23:02:02
hajt hajt se i le punet ti se  e di un sme le vetem

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1313 ne: 26-02-2011, 23:02:35
Iiii... LOL

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#1314 ne: 26-02-2011, 23:25:04
me thene te drejten me dreamm do kisha shume qejf ta kaloja 1 fundjave

Ahhh...soon I think !!  :perqafim :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1315 ne: 25-06-2011, 11:53:49
nje fundjave te pa harruar do te deshiroja ta kaloja me miken time tessa. :perqafim :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1316 ne: 27-06-2011, 02:53:41
Me te gjitha gocat ...me rend nje nga nje :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1317 ne: 28-06-2011, 09:37:56
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D


 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1318 ne: 28-06-2011, 14:44:05
ncncnncncnc....gjit he i paska permendur e vetem mua jo..... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1319 ne: 28-06-2011, 14:44:55
shoku pastro syzet se je pas Drezes :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1320 ne: 28-06-2011, 14:45:41
Nuk pranoj une keshtu....dua nje fundjave vetem me mua  :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1321 ne: 28-06-2011, 14:46:46
ohu paske pretendime ti ,o merr o lesho per momentin oferta eshte per grupin e mesiperm :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1322 ne: 28-06-2011, 14:48:05
Ncuk sdua  une grup dua solo... :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1323 ne: 28-06-2011, 14:48:48
e mire qaj pra :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1324 ne: 28-06-2011, 14:49:58
Heee moo nuk ke ndonje oferte per mua? :D

Temat e fundit