×
Hyrja
Profili

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 34637

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1325 ne: 28-06-2011, 14:54:37
lefter merr charlie dhe ik nga te dush :D erela smund :)

 • Postime: 18280
 • Gjinia: Femer

#1326 ne: 28-06-2011, 14:55:22
Brentin......... :D

 • Postime: 4313
 • Gjinia: Mashkull

#1327 ne: 28-06-2011, 16:50:35
Brentin......... :D
Babydelight  :perqafim.. :D

 • Postime: 3548
 • Gjinia: Mashkull

#1328 ne: 28-06-2011, 16:51:51
dapojone :)

 • Postime: 359
 • Gjinia: Femer

#1329 ne: 28-06-2011, 16:53:02
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D

jasha Erela jashaa e kalle kejt hahahha  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12347
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 28-06-2011, 23:04:33
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D
gati me keni mua organizohuni e me thoni s'eshte ide e keqe  :perqafim

 • Postime: 366
 • Gjinia: Mashkull

#1331 ne: 28-06-2011, 23:12:47
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :Dun gati jam  :)me beni nje tel  :P

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1332 ne: 29-06-2011, 11:22:26
;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1333 ne: 29-06-2011, 14:11:14
Missin , springun  :perqafim, dreamm dhe shej  :D.... vetem femra :)

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1334 ne: 29-06-2011, 14:35:45
Kete Honest, tek e tek me nje arke plot me shishe vere... :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1335 ne: 29-06-2011, 14:37:31
Kete Honest, tek e tek me nje arke plot me shishe vere... :D

te del nje arke ?????  :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1336 ne: 29-06-2011, 14:39:41
po mire moj e pime ate qe kemi perpara syve se te tjerat i kena ne frigorifer qe te ftofen... :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1337 ne: 29-06-2011, 14:40:49
po mire moj e pime ate qe kemi perpara syve se te tjerat i kena ne frigorifer qe te ftofen... :P

hahhahahhahhahhaha me mire ate perpara syve them dhe une  :P

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1338 ne: 29-06-2011, 14:41:41
epo me ate fillon muhabeti dh eme pas nxjemja per te ngrene. :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1339 ne: 29-06-2011, 14:43:25
epo me ate fillon muhabeti dh eme pas nxjemja per te ngrene. :P

do marrim dhe buke me vete????? per pinik do shkojme????  :D :P

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1340 ne: 29-06-2011, 14:44:35
do marrim dhe buke me vete????? per pinik do shkojme????  :D :P
Mua me pelqen mishi i fresket dhe kete gje besoj se e ke me vete... :D :P

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1341 ne: 29-06-2011, 14:45:32
Mua me pelqen mishi i fresket dhe kete gje besoj se e ke me vete... :D :P

gjithmone me vete e kam..... se dhe une te fresket e dua per vete  :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1342 ne: 29-06-2011, 14:46:09
gjithmone me vete e kam..... se dhe une te fresket e dua per vete  :D
e ke... ;)

 • Postime: 2869
 • Gjinia: Femer

#1343 ne: 29-06-2011, 14:49:27
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1344 ne: 29-06-2011, 14:50:41
e ke... ;)

hmmmmmmmm....se vija ne dyshim ,pergjigjen  :D

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1345 ne: 29-06-2011, 14:51:10
hmmmmmmmm....se vija ne dyshim ,pergjigjen  :D
edhe une nuk te le te zhgenjehesh. :D :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1346 ne: 29-06-2011, 14:51:24
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D

gjerat e fresketa i kemi me vete...flm per sherbimin e kulturuar :P

 • Postime: 7461
 • Gjinia: Mashkull

#1347 ne: 29-06-2011, 14:51:38
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D
jemi dashamires se veres ne te dy o Erela. ;)

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1348 ne: 29-06-2011, 14:51:57
edhe une nuk te le te zhgenjehesh. :D :D

edhe ne kete rast nuk mund te ve ne dyshim...pergjigjen  :D

 • Postime: 1508
 • Gjinia: Femer

#1349 ne: 29-06-2011, 14:52:22
jemi dashamires se veres ne te dy o Erela. ;)

sidomos se veres se kuqe  ;)

Temat e fundit