Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 54 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42504

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1325 ne: 28-06-2011, 14:54:37
lefter merr charlie dhe ik nga te dush :D erela smund :)

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#1326 ne: 28-06-2011, 14:55:22
Brentin......... :D

 • Postime: 4308
 • Karma: +58/-13
 • Gjinia: Mashkull

#1327 ne: 28-06-2011, 16:50:35
Brentin......... :D
Babydelight  :perqafim.. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1328 ne: 28-06-2011, 16:51:51
dapojone :)

 • Postime: 359
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Femer

#1329 ne: 28-06-2011, 16:53:02
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D

jasha Erela jashaa e kalle kejt hahahha  :perqafim  :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1330 ne: 28-06-2011, 23:04:33
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :D
gati me keni mua organizohuni e me thoni s'eshte ide e keqe  :perqafim

 • Postime: 366
 • Karma: +7/-1
 • Gjinia: Mashkull

#1331 ne: 28-06-2011, 23:12:47
une do doja nje fundjave ne Llaman me:
 mishelin,shejin,Nore,nikun,gjumashin,sterion,Justen,dreamm,Dapojone,Tessen,kacurrelsen,Drezen,lefterin,me te madhin Arjol :D ,Delight...ke harrova ?? ah po...vullkanin,skiatorin,charlien e ca te tjere.

si do shkonte nje feste ne bicim fundjave,vaj fare :Dun gati jam  :)me beni nje tel  :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1332 ne: 29-06-2011, 11:22:26
;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1333 ne: 29-06-2011, 14:11:14
Missin , springun  :perqafim, dreamm dhe shej  :D.... vetem femra :)

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1334 ne: 29-06-2011, 14:35:45
Kete Honest, tek e tek me nje arke plot me shishe vere... :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1335 ne: 29-06-2011, 14:37:31
Kete Honest, tek e tek me nje arke plot me shishe vere... :D

te del nje arke ?????  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1336 ne: 29-06-2011, 14:39:41
po mire moj e pime ate qe kemi perpara syve se te tjerat i kena ne frigorifer qe te ftofen... :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1337 ne: 29-06-2011, 14:40:49
po mire moj e pime ate qe kemi perpara syve se te tjerat i kena ne frigorifer qe te ftofen... :P

hahhahahhahhahhaha me mire ate perpara syve them dhe une  :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1338 ne: 29-06-2011, 14:41:41
epo me ate fillon muhabeti dh eme pas nxjemja per te ngrene. :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1339 ne: 29-06-2011, 14:43:25
epo me ate fillon muhabeti dh eme pas nxjemja per te ngrene. :P

do marrim dhe buke me vete????? per pinik do shkojme????  :D :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1340 ne: 29-06-2011, 14:44:35
do marrim dhe buke me vete????? per pinik do shkojme????  :D :P
Mua me pelqen mishi i fresket dhe kete gje besoj se e ke me vete... :D :P

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1341 ne: 29-06-2011, 14:45:32
Mua me pelqen mishi i fresket dhe kete gje besoj se e ke me vete... :D :P

gjithmone me vete e kam..... se dhe une te fresket e dua per vete  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1342 ne: 29-06-2011, 14:46:09
gjithmone me vete e kam..... se dhe une te fresket e dua per vete  :D
e ke... ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1343 ne: 29-06-2011, 14:49:27
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1344 ne: 29-06-2011, 14:50:41
e ke... ;)

hmmmmmmmm....se vija ne dyshim ,pergjigjen  :D

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1345 ne: 29-06-2011, 14:51:10
hmmmmmmmm....se vija ne dyshim ,pergjigjen  :D
edhe une nuk te le te zhgenjehesh. :D :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1346 ne: 29-06-2011, 14:51:24
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D

gjerat e fresketa i kemi me vete...flm per sherbimin e kulturuar :P

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1347 ne: 29-06-2011, 14:51:38
doni ndonje akullore dhe coctail??? :D ofron resorti sherbim gratis :D
jemi dashamires se veres ne te dy o Erela. ;)

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1348 ne: 29-06-2011, 14:51:57
edhe une nuk te le te zhgenjehesh. :D :D

edhe ne kete rast nuk mund te ve ne dyshim...pergjigjen  :D

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1349 ne: 29-06-2011, 14:52:22
jemi dashamires se veres ne te dy o Erela. ;)

sidomos se veres se kuqe  ;)

Temat e fundit