Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 55 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 39642

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1350 ne: 29-06-2011, 14:53:03
DO NOT DISTURB ;)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1351 ne: 29-06-2011, 14:54:18
sidomos se veres se kuqe  ;)
   ;) ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1352 ne: 29-06-2011, 15:02:29
se mos vetem ju e pelqeni :D jane dhe ca te tjere qe po lexjne dhe spo ju ngacmojne :D

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1353 ne: 29-06-2011, 15:04:10
Ti do na bashkohesh me kalimin e muajve, tani je ne prove. :P :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1354 ne: 29-06-2011, 15:06:18
:D si dihet ^o)

 • Postime: 7514
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1355 ne: 29-06-2011, 15:07:20
Ate e di une. :D

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1356 ne: 29-06-2011, 15:08:54
me ketrushen time :)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1357 ne: 16-07-2011, 21:02:59
Missin , springun  :perqafim, dreamm dhe shej  :D.... vetem femra :)

dakort shume  :perqafim

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1358 ne: 17-07-2011, 17:19:26
DUHET TA MENDOJ NJEHERE

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1359 ne: 20-07-2011, 09:03:17
une i qendroj partizane takimit te madh :D :D

diku ne jug si Dhermi,Jal,Himare (Livadh)

 • Postime: 1399
 • Karma: +18/-4
 • Gjinia: Mashkull

#1360 ne: 20-07-2011, 09:56:01
Me ke?
Te premten ne dreke dua te takoj Bernin ta bej peshk se na hoqi vidhen me trute qe ka, pastaj te takoj Mishele-n e ta puth ne faqe, se e di qe do me thote "mire ja bere atij", pastaj dy ditet e tjera me Erelen (nqs do pranoje).

Kaq.

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1361 ne: 20-07-2011, 09:58:00
Une do te deshiroja qe nje fundjave ta kaloja me miken time missin :perqafim

 • Postime: 4264
 • Karma: +73/-57

#1362 ne: 20-07-2011, 12:24:58
Me ke?
Te premten ne dreke dua te takoj Bernin ta bej peshk se na hoqi vidhen me trute qe ka, pastaj te takoj Mishele-n e ta puth ne faqe, se e di qe do me thote "mire ja bere atij", pastaj dy ditet e tjera me Erelen (nqs do pranoje).

Kaq.

Paske agjenden e ngjeshur keto dit ti mo :D a bon te bashkangjitem edhe une aty ....vetem se Bernin ma heq qafe diku mbyte ne det se nuk na duhet :D :D

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1363 ne: 20-07-2011, 12:26:51
Me ke?
Te premten ne dreke dua te takoj Bernin ta bej peshk se na hoqi vidhen me trute qe ka, pastaj te takoj Mishele-n e ta puth ne faqe, se e di qe do me thote "mire ja bere atij", pastaj dy ditet e tjera me Erelen (nqs do pranoje).

Kaq.


plan interesant, por e di qe po thashe po ti e realizon direkt ;)

:D apo gabohem ?

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1364 ne: 20-07-2011, 12:55:42
Edhe une me Bernin.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1365 ne: 20-07-2011, 15:39:32
po me Bernin dhe une mo spo ndahem nga tufa :P

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1366 ne: 20-07-2011, 15:49:39
Ndoshta me Shejtanen  dhe pikerisht ne  Qershor.... :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1367 ne: 20-07-2011, 15:56:11
hhhahaa kismet te jena gjalle deri atehere  :perqafim

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1368 ne: 21-07-2011, 09:33:26
per kete fundjave jam i nxene kismet fundjaven tjeter,
do te deshiroja ta kaloja me Erelen. :P

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1369 ne: 21-07-2011, 10:35:20
pse kaq kerkesa per mua?? ^o)

une s'jam  as tip interesante ^o)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#1370 ne: 21-07-2011, 10:40:05
epo interesante do te jet fundjava ;)

 • Postime: 2869
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#1371 ne: 21-07-2011, 10:43:39
thua ??  nejse xhanem se si dihet ketyre fundjavave :D

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#1372 ne: 21-07-2011, 16:04:20
As une me ty............ :D

 • Postime: 63
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#1373 ne: 22-07-2011, 01:31:44
kush te doj bujrum le te vije

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1374 ne: 22-07-2011, 09:05:49
te gjithe  :D


Temat e fundit