Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 57 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 46151

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1400 ne: 21-10-2011, 23:27:49
ki e kuesto mi hahhahahaah e njofshi une gjo???
Ka do me shetisesh mi????

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1401 ne: 21-10-2011, 23:29:31
eshte hap 1 pub i ri nam fare ...vjeni se all inclusive do i kesh :P LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1402 ne: 21-10-2011, 23:31:01
edhe meshkujt perfshihen ne menu??? LOL

tudhe ika se ngordha per dhume

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1403 ne: 21-10-2011, 23:31:40
ku iken ti mi rri aty se te ngortha

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1404 ne: 21-10-2011, 23:34:28
 :P

jam  e vdekur ..deri ne ora 7 ne nje projekt leshi,mu hap koka ....jam tuj tuj pulat e detit moj tuj tuj haahhahha...ikaaaaa .pucccc

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1405 ne: 21-10-2011, 23:35:21
naten tushe  pucc fortt

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1406 ne: 22-10-2011, 11:31:15
pse do na besh ndonje foto album????? :P
jo du me tremb ca kalamaj qe bejne zhurme ne lagje :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1407 ne: 22-10-2011, 12:01:37
po ti ki besim ke vetja se do ja dalesh....jepi foton tende se efekt te llahtarshem do i japesh LOL....

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1408 ne: 22-10-2011, 12:57:00
une e kam hedh foton ne forum dhe nuk u tremb askush :P            po ti perderisa nuk ma tregon foton tende dicka fshen :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1409 ne: 22-10-2011, 13:01:14
hudh 1000 euro per foto :P LOL
ca euro, eurot na i kan mar llotot e skedinat, pa euro po deshe...perndryshe dhe ti dicka fshen :P

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1410 ne: 22-10-2011, 13:03:04
jeni gati mishel gim, ja po e hedh foton time ketu disa sek????

pooo shyqyr qe u bere mukajet :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1411 ne: 22-10-2011, 14:26:48
une e kam hedh foton ne forum dhe nuk u tremb askush :P            po ti perderisa nuk ma tregon foton tende dicka fshen :P

gimo identitetin fsheh....mos e lodh vetem

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1412 ne: 22-10-2011, 14:37:08
po pra fsheh bukurine tende :P

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1413 ne: 26-10-2011, 19:26:23
Me mishelin e shejtania e ujkut :D
Kam pershtyjen qe jane si pantera :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1414 ne: 26-10-2011, 20:37:55
shejtania eshte pantere ,...po une ahha lesh LOL ...njeh ndonje pantere 100 kg hahhahahahahah

 • Postime: 2555
 • Karma: +202/-176

#1415 ne: 28-10-2011, 18:04:13
SPRISH QEFE KUSH TE DOJE LE TE URDHEROJE

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1416 ne: 28-10-2011, 18:05:23
vetem me thpirtin tim Mishelin  :engjell: :perqafim

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1417 ne: 28-10-2011, 19:53:45
Mishel sprish pune fare,2 keto panterat dua :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1418 ne: 28-10-2011, 22:11:27
hahahaha hajt per hajer na dalte LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1419 ne: 28-10-2011, 22:29:49
pranoj me kusht qe mishel te jete ne mes :D LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1420 ne: 28-10-2011, 22:39:35
per ty misheli ka nuk futet e del mi hhhahahahaha

po e ben si puna e asaj ti....u fsheva mas gaxhoit hahhhaha

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1421 ne: 28-10-2011, 22:40:33
 :perqafim :perqafim

tushe qysh te kam

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1422 ne: 28-10-2011, 23:22:09
jave plehre perfundimisht.....e dhe neser mbledhje me CEO-n...ahhhhhhh i rafte nje cerrle ishalla

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1423 ne: 28-10-2011, 23:46:15
take it easy  :puth :puth

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1424 ne: 29-10-2011, 20:09:44
O shej vendet po ja besojme mishelit ti caktoje. Un ne mes :D ju ku te doni pastaj LOL

Temat e fundit