Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 58 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 46405

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1425 ne: 29-10-2011, 21:22:47
hic sdi ti regretso ...loool
mesin harroje se jam vete in persona haha

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1426 ne: 30-10-2011, 00:47:04
e mire ju zgjidhni vendin siper po rri vete :P LOL

 • Postime: 1010
 • Karma: +24/-6
 • Gjinia: Femer

#1427 ne: 30-10-2011, 12:31:12
Me vajzat e forumit, jane teper te mira.  :perqafim

 • Postime: 1406
 • Karma: +75/-34
 • Gjinia: Femer

#1428 ne: 30-10-2011, 21:17:53
Me vajzat e forumit, jane teper te mira.  :perqafim

IDEM  :)

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#1429 ne: 30-10-2011, 21:19:05
Vetem me TATUN. :D

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1430 ne: 31-10-2011, 20:24:22
E paske fiksim kete pozicionin siper ti shej LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1431 ne: 31-10-2011, 20:26:11
nuk ka te beje me pozicionin por me katin  :P :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1432 ne: 31-10-2011, 20:27:48
vetem me veten.....dua ta rinjoh mire

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1433 ne: 31-10-2011, 20:29:21
me asnje

 • Postime: 414
 • Karma: +11/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1434 ne: 31-10-2011, 20:33:01
E me e,katet I zgjedhim me pas :D si thu ti mishel :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1435 ne: 31-10-2011, 20:33:51
me asnje

me kete Alisenjefin dhe une :P

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1436 ne: 31-10-2011, 20:34:51
une nuk ju njoh...vuaj nga nje tip anestezi qe se kuptoj.....kush jjeni ju????? Clidhje kam me ju????? LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1437 ne: 31-10-2011, 20:37:08
ja alisenjefja LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1438 ne: 31-10-2011, 20:39:33
me ca merrem une???c'status kam???

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1439 ne: 31-10-2011, 20:45:36
ta them neser kur te pime ca birra LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1440 ne: 31-10-2011, 20:50:19
me ka marre malli per vere te kuqe.....uhhhh sa u be qe s'pi. Ti si me qene kamioniste mi gru me birra hahha

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1441 ne: 31-10-2011, 20:51:56
me asnje pervec shejtanes :)

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1442 ne: 31-10-2011, 20:53:52
me shaqirin....hahahah hah

 • Postime: 3548
 • Karma: +13/-3
 • Gjinia: Mashkull

#1443 ne: 31-10-2011, 20:56:27
komshiu esht ky mi :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1444 ne: 31-10-2011, 20:56:40
me ka marre malli per vere te kuqe.....uhhhh sa u be qe s'pi. Ti si me qene kamioniste mi gru me birra hahha

po birra eshte isoj sikur thu hajd pime 1 kafe mi draper LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1445 ne: 31-10-2011, 20:58:43
me duket vetja si burre mi....dhe une jam 100 kg gru
se kam qejf birren se me fryn shume dhe sma do stomaku....vera eshte ilac ,eshte dashuria ,eshte jeta per mua

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1446 ne: 31-10-2011, 20:59:47
mraft pika mu :P

po mbas veres ca ben ti mi :D

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1447 ne: 31-10-2011, 21:00:23
komshiu esht ky mi :P
jo gimo eshte dashnori im imagjinar...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1448 ne: 31-10-2011, 21:00:53
jo gimo eshte dashnori im imagjinar...

LOL LOL

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1449 ne: 31-10-2011, 21:01:36
mraft pika mu :P

po mbas veres ca ben ti mi :D

qejf pafund bej....dashuroj edhe qente e rruges LOL.....

Temat e fundit