Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 22 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 42512

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#525 ne: 22-07-2009, 14:51:42

 • Postime: 30
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#526 ne: 23-07-2009, 01:47:04
te jete goce pa dallim ngjyre LOL

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#527 ne: 23-07-2009, 02:00:37
me ty  :D

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#528 ne: 12-09-2009, 11:02:51
per kete fundjave kam deshire
qe ta njohe dhe pak me mire
me buzenjoma do rrija çlirte
eshte e çilter dhe shpirte mire. ;) :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#529 ne: 12-09-2009, 11:21:00
 hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#530 ne: 12-09-2009, 12:56:07
me ata miq qe e kaloj gjithmone

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#531 ne: 12-09-2009, 13:20:21
...po te ishte e lire.......me komshien...

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#532 ne: 12-09-2009, 13:24:45
why not

 • Postime: 892
 • Karma: +71/-25
 • Gjinia: Mashkull

#533 ne: 12-09-2009, 13:31:44
....thnx.... :)....je teper xhentile..

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#534 ne: 12-09-2009, 14:05:50
Zejneben... ;)

 • Postime: 2166
 • Karma: +15/-5
 • Gjinia: Mashkull

#535 ne: 27-10-2009, 08:58:32
me shume deshire do ta kaloja nje fundjave
me nje miken time qe kemi kohe qe nuk jemi degjuar
zuzuna nje mike e nderuar :) :perqafim :engjell:

 • Postime: 7515
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#536 ne: 27-10-2009, 14:30:30
me Te voglen :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#537 ne: 27-10-2009, 17:36:09

  Me te madhen :P

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#538 ne: 28-10-2009, 09:24:56
Me te mesmin.. :D

 • Postime: 136
 • Karma: +18/-11
 • Gjinia: Femer

#539 ne: 28-10-2009, 09:38:15
Me ket siper pa dyshim  :perqafim

 • Postime: 154
 • Karma: +9/-1
 • Gjinia: Femer

#540 ne: 28-10-2009, 09:40:00
Me prit se erdha me shum deshir ...po larg larg te kam.. :perqafim

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#541 ne: 28-10-2009, 10:03:04
Me nje nuse te bukur.. :D

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#542 ne: 28-10-2009, 13:03:16
qershin

 • Postime: 7085
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#543 ne: 29-10-2009, 06:52:36
i thashe njerit, por me refuzoj maskaraj  :P

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#544 ne: 29-10-2009, 07:57:25
Nuk me del 1 fundjave eshte pak  :P

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#545 ne: 29-10-2009, 12:03:36
ok dy jave

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#546 ne: 29-10-2009, 12:14:43
eshte shume 2  :P

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#547 ne: 29-10-2009, 12:24:59
ok nji jave e gjysme hmmmmm:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#548 ne: 29-10-2009, 13:14:27
prap shume  :P

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#549 ne: 29-10-2009, 13:15:11
nji nat

Temat e fundit