Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave? - 23 - Café Zerion ツ

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

Me cilin person nga forumi do të deshironit te kalonit një fundjave?

· 1972 · 46148

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#550 ne: 29-10-2009, 13:16:11
shume pak

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#551 ne: 29-10-2009, 13:18:22
dy net :perqafim

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#552 ne: 29-10-2009, 13:32:11
shume pak prap  :P

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#553 ne: 29-10-2009, 13:35:11
epo cakto ti metelefono)

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#554 ne: 29-10-2009, 13:40:49
hahahaaaa LOL

1 jave do me pelqente  :D

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#555 ne: 29-10-2009, 13:42:20
u gezova per ket jav :engjell:

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#556 ne: 29-10-2009, 13:50:35
 :P

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#557 ne: 29-10-2009, 13:51:06
prap jo :perqafim

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#558 ne: 29-10-2009, 13:51:32
Me te gjitha gocat e forumit :D

 • Postime: 83
 • Karma: +1/-0
 • Gjinia: Mashkull

#559 ne: 29-10-2009, 13:52:28
mos po behet  pak teper

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#560 ne: 29-10-2009, 13:52:57
vetem me njonin  :D

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#561 ne: 29-10-2009, 13:55:23
Kurr nuk eshte teper per mua :D

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#562 ne: 29-10-2009, 13:57:05
Me ate qe e kaloj cdo nate

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#563 ne: 29-10-2009, 16:29:03
me te voglen se me ka fiksim. :D

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#564 ne: 29-10-2009, 22:00:55
me ate  :D

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#565 ne: 29-10-2009, 22:06:10
me nja dy zocka dhe me te voglen per qejf :D

 • Postime: 2287
 • Karma: +98/-30
 • Gjinia: Mashkull

#566 ne: 30-10-2009, 15:38:30
me ate...

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#567 ne: 30-10-2009, 18:08:42
Me ata ato dhe keta keto  :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#568 ne: 30-10-2009, 18:36:03

  Perpos Misss, te gjithe :P

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#569 ne: 30-10-2009, 18:57:32
  Perpos Misss, te gjithe :P

Svi dot se eshte mbylle rruga LOL :P

 • Postime: 541
 • Karma: +20/-6
 • Gjinia: Mashkull

#570 ne: 30-10-2009, 19:16:43

  Ke mundesi te fluturosh, eshte hapur linja :perqafim

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#571 ne: 30-10-2009, 19:19:33
Ore ate e bej me fluturu vetem une.... :D

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#572 ne: 30-10-2009, 19:20:02
ahaha mesa krushqi te vi LOL


 :perqafim Hektoro

 • Postime: 3780
 • Karma: +319/-212
 • Gjinia: Femer

#573 ne: 30-10-2009, 19:21:04
Ore ate e bej me fluturu vetem une.... :D

Ore per ty jo qe fluturoj por edhe me 360 km/h fluturoj LOL

 • Postime: 12236
 • Karma: +408/-388

#574 ne: 30-10-2009, 19:21:46
Ojjjj kot nuk them se e kam dashni te jetes....LOL

Do e plaki do e bej si plaken e Xha Milos...LOL

Temat e fundit